renocar_unor

Honda CBR 600F (1992)

Vlastník Vladaz
Vloženo 6.4.2014
Aktualizováno 18.5.2014

Zase začínám, tak něco rozumného na naučení.

Motorka koupena od Pája13 (Havířov (Město))

První dojmy - Po Jawě 350 před 20 lety to byla celkem síla. Prý je to lehká motorka na které jezdí i holky, ale já s ní trochu zápasil. Ale byla to jen chvilka a už jsme se začali kamarádit. Zatím ještě pořád testuju, jak nejlépe spolu zacházet.

Původně jsem chtěl nějaký litrový motocykl, aby uvezl mých 100 kg. Ale po zralé úvaze, dlouhým výběru jsem šel s požadavky značně dolů. Na naučení mi to stačí a pak se uvidí.
Tento kousek jsem koupil od zdejšího uživatele Pája 13, který bydlí nedaleko, cena byla příznivá a hlavně hned jezdím. Ten člověk je šikula a rád si se svými mazlíky hraje. Ve své fotogalerii má tento stroj i před současnou vizáží.
Zatím máme najeto cca 500km, jak klidné, tak i ostré jízdy. Mé hranice jsou zatím asi dost nízko, naopak pud sebezáchovy už v mém věku převládá a já mu to nemám za zlé. Přesto už mně moto varovala, že některé zatáčky se hlavně přednímu kolu nelíbily. Zatím bez pádu. Když to sklouzlo, hned se zase chytlo. Jen takové varování.
Prozatím nemám co vytknout, to se projeví až časem.

Haesty
Haesty napsal 26.12.14 v 08:19

Perfektní barvičky

rybíz5
rybíz5 napsal 18.05.14 v 20:36

Na babičku vypadá fakt hezky Tak hodně štastných km a bez nehod a at ti lepí gumy

marcel666vtr
marcel666vtr napsal 01.05.14 v 06:41 10b.

paráda,Honda je prostě Honda ,přeji hodně pohodových km.

Pája13
Pája13 napsal 23.04.14 v 18:50

Krásná motorka !!! Díky za pochvalu. Ať dělá jen a jen radost.

StenlyDestiny
StenlyDestiny napsal 07.04.14 v 19:43

Pěkný stroj. Tak hodně klidných km