Moto Guzzi Breva 750 (2007)

Vlastník milpa
Vloženo 5.4.2014
Aktualizováno 16.6.2022

Italská kráska s OHV véčkem a kardanem

Motorka koupena od FIRMA:Reviti - Guzziny (Břevnov (Praha 6 - Naprosto bez problémů, vše co jsem potřeboval bylo splněno a zodpovězeno, prodejce profík a velmi komunikativní, solidní a spolehlivý. Určitě s klidným svědomím doporučuji.

Yamaha TDM 900: Výška motorky, ale i endur obecně, mám 173 cm...
Suzuki DL 1000 V-Strom: to samé

První dojmy - Hezčí než na fotkách, složil jsem zálohu, aniž bych na ní kdykoliv před tím seděl a vůbec toho nelituju. Pěkný design, hutný zvuk a kardan - co víc chtít. Výkon naprosto dostatečný, zatím :-)

Doplňky na motorce - Boční kufry, originál platový zrcátka vyměněný za chromový

Zkrátka se mi líbila, hledal nějakou netuctovku, což Guzzi určitě splňuje, vybíral jsem i podle zvuku, jednoznačně preferuju dvouválce, takže tří a čtyřválce jsem dopředu vyloučil, nechci žádný řvoucí kvílení, ale pěkný klidný bublání, což tohle OHV do véčka umí. Zvuk mi přijde i hezčí než BMW boxery s podstatně větším objemem, ale to je možná jen subjektivní pocit.
Před pěti lety jsem prodal svůj poslední stroj - třiapůlu, takže občas mám ještě tendenci tam občas loupnout rychlost bez spojky a trochu schází neutrály mezi rochlostma, ale zvyknu si Mám jí pár dní, tak víc sem toho přidám časem.

Falco1983
Falco1983 napsal 03.08.15 v 19:00 10b.

Vždyť to říkám pořád, že malá Breva je krasavice nejkrásnější.. Vím co říkám, mám ji doma, taky Rosso . Přeji hooodně pohodových kilometrů kolama dolů.

MorgienA
MorgienA napsal 12.08.14 v 11:55

Krásná v téhle barvě ji mám ráda..

SonyLee
SonyLee napsal 03.05.14 v 06:41 10b.

Moc krásná tož pohodu na cestách

pajapaja
pajapaja napsal 12.04.14 v 08:05

je jako nová-výborná volba

Věrušínek600
Věrušínek600 napsal 11.04.14 v 18:31 10b.

Nádherná mašina!!! .. pěknou sezonu