Piaggio MP3 400 LT (2010)

Vlastník amaize
Vloženo 3.4.2014
Aktualizováno 14.4.2019

Nuda, sedlo a první výjezd

Vloženo: 29.07.2016, Uskutečněno: 21.07.2016, Stav tachometru: 28800 km, Zhlédnuto: 72x

No je čas zase do denníku něco napsat a navíc já ten čas mám.
Jak někteří ví , tak jsem v únoru podstoupil operaci páteře a můj poslední výjezd byl 27.12.2015 a to už z velkými obtížemi.
Můj první letošní pokusný výjezd, na vyzkoušení co budu moct na ty titanové šrouby naložit se konal 21.7.2016 po 205 dnech a pak ještě v neděli 24.7.2016 jsme zajeli k Hance do motobaru. Oba výlety zhruba + - 105 km mne doprovázeli mí věrní a jim dík , že to i šlo . Dá se říct , že jízda mi zatím nedělá žádné velké problémy, jen kdyby zmizly všechny ty hrboly z cest , ovšem ta představa by byla z mé strany utopií .
No a jelikož jsem ještě před operací zvažoval jak se mi po ní vlastně bude na MP3 sedě a viděl jsem u kluků sedla firmy Shad, kde posezení je opravdu hodně dobré, došlo i na přispůsobení mého sedadla.
Respektive jsem zakoupil starší sedlo, mělo jen potrhaný potah a vyložení, jinak vše bylo dobré, i spínač sedla. No a kousek ode mne, v Polském Rybniku u http://www.mariomoto.pl/ jsem si dle vlastního návrhu nechal upravit. Hlavním kritériem bylo snížení a rozšíření sedací části řidiče, zároveň vyložení gelem , no a dále pak zvýšení opěru zad, a taky změna materiálu na neklouzavý povrch a prošití, to už jsem nechal na fantazii zhotovitele.Takže sedadlo odzkoušeno a oproti tomu původnímu to už není sedadlo, ale křesílko.

Rybi (0) napsal 30.07.2019 v 13:47

ahoj, o kolik se dá snížit sedlo u MP3? tu firmu co uvádíš v PL už jsem nenašla, ale tady v Ostravě máme odborníka co dělá veškeré úpravy sedel, gely, snížení, kůže atd. Díky

Ferry13 (1) napsal 29.07.2016 v 19:50

• Změna zrcátek

No jelikož jsem dlouho nemohl jezdit, ale musel jsem se začít hýbat, tak přišel nápad, respektive řada na zrcátka z blinkry. Vybrána a objednána na Alliexpresu a za dvě odpoledne s kolegou Jarkem (soused obgaráž, Bu

Vloženo: 28.07.2016
    Uskutečněno: 20.02.2016
  • Rhodos skútr_moto park 2015

Posledních pár dnů v srpnu jsem strávil neaktivní ležící dovolenou v Hotelu Mitsiss Village na ostrově Rhodos v oblasti Kiotari, bylo fajně a já chci Vám na několika fotkách ukázat pár skůtrů a motek místních a půjčoven,

Typ: Dovolená
    Vloženo: 03.09.2015
    Uskutečněno: 30.08.2015
  • Alpské cestování 2015 ve filmu

No konečně jsem dodělal i videa našeho červencového putování z Alpských Pass , hor, údolí měst... a všeho co jsme projeli, krásnou přírodou, parádním počasím a fajn partou :-DD do 30 minut filmu nelze vložit vše co b

Typ: Dovolená
    Vloženo: 02.08.2015