Suzuki GSX-R 1100 (1994)

Vlastník Mickey7481
Vloženo 2.4.2014
Aktualizováno 9.6.2017

Legenda. Obsahem srovnatelná s HTP Fabií a ta síla která v ní dřímá musí ven.

První dojmy - Motorku jsem koupil rozhašenou a se značkami v depozitu. Ale prostě jsem jí musel mít. První jízdy ještě neproběhly takže hodnotit zatím není co. Je na ní spousta práce a až bude hotová bude se snad podobat originál stavu, který je naprosto famózní u tohoto stroje.

Motorku bych doporučil pro - Pro mě

Doplňky na motorce - Všechny , které jsou tak půjdou dolu

Tuhle motorku jsem si vysnil již dávno. Dlouho jsem jí hledal, ale pokaždé byla nad moje finanční možnosti.
Jednoho rána se , ale objevila na zdejší inzerci za cenu za kterou jsem jí prostě musel mít. Po pár telefonátech a kalkulacích budoucích investic jsem se rozhodl, že prodám svoje eFko v perfektním stavu a koupím tuhle legendu žalostně zanedbanou. Mám jí týden a ještě jsem se ani nesvezl. Za to už jsem jí věnoval cca 40 hodin práce. Věřím, že se časová i finanční investice vrátí v podobě blaženého výrazu při jízdě.
Motorka má totálně dobastlený předek nějakou street maskou zalaminovanou do origo kapot. Chybí lešení,pár plastů pod budíkama a to co na mě čekalo v karbcích jsem opravdu nečekal. Bohatost směsi každá jinak, bordel v plovácích a zohybané jehly.Prostě katastrofa. Zadní pneu hodna dálničního jezdce rovinkáře a přední brzda připomínající stisk lejna v igelitovém pytlíku.
Guma už je doma, karbce už jsou seřízené a přední brzdová pumpa již na cestě. Dnes ještě vyzvednu přední světlo ze srada a bude se bastlit dál. Chtěl jsem originál, ale za tu cenu radši pobastlím. Ono kdybych do té kapoty namontoval lampion tak i to by bylo lepší než výtvor, který tam je.
Doufám, že o víkendu už proběhne první jízda a budu se moct podělit i o nějaké ty jízdní vlastnosti. Doufám

angelot
angelot napsal 12.05.14 v 10:27

angelot
angelot napsal 12.05.14 v 10:27 10b.

Mickey7481
Mickey7481 napsal 03.04.14 v 22:42

Taky drzim palce.

Zub47
Zub47 napsal 03.04.14 v 06:46 10b.

Ať se dilo daři vim o čem mluviš,teď sem koupil ňeco podobneho,prace jak na kostele

Mickey7481
Mickey7481 napsal 02.04.14 v 21:47

Ja taky ale kapota je tak doje..na ze stejne casem budu menit celej predek. Ted potrebuju primarne vyresit sviceni a technickou kam bych s tim zobakem nejel.