Yamaha FZ1 Fazer (2006)

Vlastník Pecuch
Vloženo 30.3.2014
Aktualizováno 3.1.2016

Konečně je doma, po skútru celkem skok nahoru.

Motorka koupena od KTM_Adventure (Brno-Kníničky) - Výborné jednání, fér domluva, Luďo díky :-)

Suzuki GSF 1250S Bandit: Starší koncepce, vzhled, Fazer vypadá líp a je sportovnější

První dojmy - Jen ty nejlepší, do 6000 otáček je motorka moc hodná, pak v ní ale chytnou saze. Rozhodaval jsem mezi Fazerem, Banditem, CBF jsem zavrhl. Určitě jsem vybral dobře, teď ještě koupit kufr a výhledově novou zadní gumu a budu si užívat léto. :-)

Motorku bych doporučil pro - pro mě a pak všechny cestovatele, co se občas rádi projedou rychleji :-)

Doplňky na motorce - ukazatel rychlosti, padáky, zásuvka 12V, držák na GPS givi, vyšší plexi, kufr a plotna givi

Brzdy super, zadní spíš moc nebrzdí, ale to nevadí
Motor paráda, sameťák do 6000 a pak raketa
Posaz v pohodě, celkem vzpřímený a pohodlný
Čekal jsem kostitřas, ale motorka mě při první jízdě celkem překvapila jak je pohodlá
Jsem moc rád, že jsem ji koupil, uvidíme, kam všude s přítelkou pocestujem

Květen 2015: Nové pneumatiky Continental Road Attack 2, nové olej a fitr, prostě jarní servis, gumy drží perfektně, už se těším

fikisek77
fikisek77 napsal 13.06.17 v 19:52 10b.

Krásná FZ1 , taky si ji chci pořídit ,ale mám trochu strach, protože stejnĕ jako ty , přecházím ze skútra . Konkrétně z GILERA NEXUS 500. Jak si se s ní lžil a na jakým skutru si jezdil ty?

Pecuch
Pecuch napsal 01.04.14 v 20:38

Díky, dneska jsem najel přes 100 km po Blanensku a paráda, začínám se s ní sbližovat.

Grenz
Grenz napsal 01.04.14 v 20:37 10b.

Boss.trx850
Boss.trx850 napsal 31.03.14 v 08:14

Budeš určitě spokojený. Přeju hodně km bez nehod. A pokud tvůj baťůžek není z cukru, tak budete spokojení oba-to zadní sedlo mohlo být o chlup měkčí, ale žádná hrůza.