Harley Davidson XR 1200 X (2010)

Vlastník Kouř
Vloženo 30.3.2014
Aktualizováno 23.7.2016

Je to velká a silná mašina, pocta závodní motorce používané v populárních amerických závodech Flattrack ( něco jako naše plochá dráha ).

První dojmy - Už v originálu to má výkonnější motor než běžné Sportstery ( 90 koníků, 100 Nm, 7000 RPM ). Má to taky plně nastavitelné odpružení Showa vpředu i vzadu a dobré brzdy Nissin, vpředu dvojité s plovoucími kotouči ( brzdí to tedy lépe než většina Harleyů - kromě V-Roda samozřejmě, ten má Bremba ).

Motorku bych doporučil pro - Je to motorka vhodná pro vyšší lidi, já sám měřím 193 cm a je mi akorát. Taky pro lidi co mají rádi klasický silný vzducháče s tradicí a nevadí jim vibrace typické pro tento druh motoru.

Doplňky na motorce - Filtry KN,laděné výfuky DandD,SE Pro Super Tuner,padáky Evotech a Rutan,gelové sedlo Saddleman,kouřová sklíčka blinkrů,rukojeť plynu s krátkým chodem (1/4 otáčky a je tam plný plyn - úžasná vychytávka!),ukazatel zařezené rychlosti Gipro DS,tlumič řízení LSL,červený kryt sekund.řemenu ( + díra ve víku motoru aby to bylo vidět ).

XRko se mi líbilo hned na první pohled, je to typický naháč (a netypický Harley !).
Je to motorka pro jednoho, spolujezdec si na tom lízátku vzadu moc pohodlí neužije (to ani náhodou). Dobře se klopí, dobře brzdí a zrychlení je parádní. Kterejkoliv japonskej zalehávač mi na dálnici v pohodě natrhne prdel, ale mně je to jedno. Ze závodění jsem už vyrostl. Příjemná jízda je tak do 160,pak už to dost fouká a ani ty vibrace už nejsou moc příjemné.

EUGENE
EUGENE napsal 03.01.22 v 14:00 10b.

NXram
NXram napsal 04.05.18 v 16:14 10b.

Krásnej, fakt pecka, máš ho vymazlenýho verze X je fakt krásná, dlouho mě něco tak nevzalo
Předevčírem jsem na něm u kamaráda seděl a asi se maloučko zamiloval ...
Přeji spoustu šťastných kilometrů

TAZooM
TAZooM napsal 02.08.15 v 10:31

ten klín tam vypadá fakt (fuck) skvěle...

The_Rock
The_Rock napsal 27.04.14 v 22:33

Krása, 10b.

Fidel1994
Fidel1994 napsal 06.04.14 v 14:47 10b.

Nádhera