Suzuki VS 700 (1990)

Vlastník Leryn
Vloženo 30.3.2014
Aktualizováno 30.3.2014

In'tasa jsem si vybral jelikož sem už nějakou dobu počumoval a nadchl mě jeho vzhled.

První dojmy - první dojmy z jízdy byli perfektní jelikož sem ani nečekal že při rozpětí pracek bude tak dobře ovladatelná a podajná. Dědkův nádherný zvuk a pohodlnost jen láká ke klidné vyjížďkové jízdě ke které jsem si ho pořídil ajsem nad míru spokojen s tímhle ďedoušem.

S touhle motorkou nemám žádné velké zkušenosti bo jsem sní ještě ani pořádně nevyjel, ale i údržba kterou na ni provádím je zajímavá jelikož in'tasů VS 700 GL v republice není zas tolik a hlavně z 90týho roku který byl přelomoví a montovaly se nové i stará tipy motorů a i základní díly jako jsou filtry se nepodařilo objednat na poprvé ale to k temu patří . Starej stroj je starej stroj a potřebuje trohu péče hlavně když je dotáhlej z Nizozemí a tam mu spousty věci docela nakunily než poladily :D

Jork
Jork napsal 23.09.15 v 10:31

Čau. Smím se zeptat, jak to bylo z registrací? Slyšel jsem, že u motorek z Nizozemí jsou problémy, poněvadž nejsou stavěny podle norem EU. A ještě taková maličkost, jsem vysokej dva metry, nebude mi malá?

Jork
Jork napsal 23.09.15 v 10:30 8b.

joemerry
joemerry napsal 06.04.14 v 12:53 10b.

Nádherného stroj

čert129
čert129 napsal 06.04.14 v 12:53

moc pěkná přeju Ti hodně šťastných km. a pohodu na cestách 10b.

Boža
Boža napsal 01.04.14 v 21:14 10b.

Je to skvělý chopper škoda předělaného výfuku na moto 10 bodů