Honda CBR 1000RR Fireblade (2011)

Vlastník Eddie666
Vloženo 29.3.2014
Aktualizováno 29.3.2014

Chtěl jsem model 2012, sehnat ojetou za slušný peníz je ale takřka nemožné, tak jsem si pořídil aspoň vysněné barvy Repsol. I tak obrovská spokojenost

Motorka koupena od Motoman Brno - Super přístup, po koupi se objevily nějaké skryté vady, ihned na počkání opraveno.

První dojmy - Podvozek opět dokonalý, tam není co vytknout, tlumič řízení už konečně schovaný pod krytem nádrže také pracuje ideálně. Velké překvapení z motoru, který je víc agresivní, lépe reaguje na plyn a snadněji se vytáčí, a z monoblocků, které se do kotoučů zakusují opravdu výtečně.

Doplňky na motorce - Tankpad, laďák Hotbodies MGP

Tento model se mi nelíbil, hlavně ten čumák, proto jsem sháněl 2012, kde mě učarovaly i ty paprskové ráfky. Bohužel nic slušného jsem nesehnal a tak jsem musel chtě nechtě sáhnout po starším. Tam jsem ale nechtěl nic jiného, než válečné barvy Repsol. V motomanu měli krásnou 2011 s 6500 km, dovoz Itálie (jo jde to trošku poznat, sem tam nějaká koroze např. na železných sponkách hadic, jinak ok). Gumy původní z výroby, ráfky nedotknuté nikdy nepřezouvané, šrouby netknuté, no možná ty km i sedí... Sezona pomalu začínala a tak jsem si ji musel postavit do garáže. Byla uplně v origo stavu, a tak dostala hned laďáček s úžasným zvukem a tankpad, časem se bude vymazlovat dál.

Časem napíšu něco víc a doplním další fotky, teď jdu jezdit

rulzmaker
rulzmaker napsal 23.08.14 v 01:31 10b.

tvl ten čumák je super... Honda nejvíc

Jedi....
Jedi.... napsal 14.07.14 v 00:48

Ježiš to je hrůza. Osobně jsme se neznali, ale znal jsem Tvůj profil. Prošel jsem podobnou cestou jako Ty, přes Horneta na Fároše. A stejně jako Ty jsem s Hornetem jezdil jinak než většina lidí co si ho koupí.
Čas od času jsem kouknul do tvého profilu a obdivoval jsem jak mašiny vodíš. Když jsem Ti konečně chtěl napsat, zjistil jsem, že už nejsi mezi námi R.I.P

JancaMoto
JancaMoto napsal 25.06.14 v 21:36

<3 :´(

JancaMoto
JancaMoto napsal 25.06.14 v 21:34

<3 :´(

Cyberguner
Cyberguner napsal 02.06.14 v 20:42

Není ještě dne kdybych si na Tebe nevzpoměl, ať už mi kolem baráku lítá kdokoliv nenápadně se podívám jestly nejedeš... Chybíš Nám Všem Romane