BMW K 1200 R (2006)

Vlastník slizoun
Vloženo 26.3.2014
Aktualizováno 8.5.2014

Je to prostě BMW, zajímavá vzhledem výkonem a cenou jak motorek samotných tak všech doplňků ...

BMW K 1300 R: Prachy :-)
BMW K 1200 R Sport: Moc kapot...

První dojmy - Hned po koupi mě došel benzin :-). Přední brzda zároven přibržďuje i zadek a to bzdí super, ale brždění jen zadkem mě dost negativně překvapilo. Předchozí moto VTR1000F zadkem brzilo ohodně lepe. Ale je to jen o zvyku. Motorka chce pořád dopředu a je jí vcelku jedno jaká rychlost je zařazená. Na to že váží 240kg mě přijde při manipulaci na místě lehce ovladatelná.

Investice:

Hned po koupi výměna převodovky za převodovku z K1300.
Olej
Filtr
Brzdovka

Čekaj mě Kufry a možna tankvak.

slizoun
slizoun napsal 10.04.14 v 22:53

To asi nejsem ja

Clooney
Clooney napsal 10.04.14 v 22:01 10b.

ta žlutá je dobráááá , jasných 10 (jsi to ty ten kámoš motojanie a menším problémem na spínačce?? )

slizoun
slizoun napsal 07.04.14 v 15:49

Výměna vejfuku za mivv

motojanie
motojanie napsal 02.04.14 v 10:58

Fakt pěkná

motojanie
motojanie napsal 02.04.14 v 10:56 10b.

Měla jsem možnost si jí projet a je to vážně unikát tak ať slouží a jen spoustu šťastných km v sedle jasných 10b. (ta barva je dost dobrá)