Yamaha FZ8 N/S (2012)

Vlastník David_Beer
Vloženo 25.3.2014
Aktualizováno 2.5.2019

Dokoupení a montáž všech zbylých originál doplňků

Vloženo: 22.04.2015, Uskutečněno: 07.03.2015, Stav tachometru: 5500 km, Zhlédnuto: 15x

Tak přes zimu jsem hodně nakupoval. Už od začátku jsem si říkal, že tam musím mít všechny možné original doplňky na FZ8 od Yamahy Tedy až na pár zbytečností typu centrální stojan atd. No stálo to hodně peněz Ale vůbec toho nelituji a výsledek myslím stojí za to
Takže koupeny padáky, plexi, kryt chladiče, boční kryty chladiče v karbon folii, které jsem koupil na bazaru v perfektním stavu a ušetřil dost peněz, nemusí všechno spolykat hoši v yamaze . A místo nosiče na kufr, který zase tak často nepoužívám, jsem koupil madla, se kterým mašina vypadá daleko líp. Nosič nasadím, až pojedu nějaký trip.
Toť vše z original doplňků a teď už jenom zbývá pár kravinek, které musím koupit od jiných výrobců, aby to bylo dle mých představ

MarryCat78 (0) napsal 23.04.2015 v 13:39

stojí za to , ten kryt chladiče bych chtěla taky

Musigo (35) napsal 23.04.2015 v 08:34

...máš to pěkný

• Nová řetězová sada

Tak nastal čas na novou řetězovku, řetěz byl už delší dobu neúměrně dost vytahaný. V jednom místě úplně volný, že to bouchalo do kyvky a v jednom místě napnutý, že průvěs byl minimální. Už mě s tím nebavilo jezdit, tak j

Vloženo: 26.06.2018
    Uskutečněno: 26.06.2018
  • Začátek sezony

Tak jaro, či spíše dle teplot léto, do nás buší letos už velmi brzo, je na čase trochu poreferovat o mašině. Přes zimu jsem dopiloval pár drobností. Na řídítkách mám konečně USB zásuvku s displejem pro stav baterie a k

Typ: Reportáž
    Vloženo: 18.04.2018
    Uskutečněno: 18.04.2018
    Tachometr: 20000km
  • Nuda v zimě

Výměna svíček za iriodové, výměna chladící kapaliny, výměna předních pružin, výměna zadního tlumiče. Co říct, nuda jak cip :-D Už ať zmizí ten bílý bordel a je jaro B-)

Typ: Údržba
    Vloženo: 24.01.2017