Yamaha XV 1700 Road Star (2007)

Vlastník SK13
Vloženo 25.3.2014
Aktualizováno 30.8.2014

Po prvních kručkách s Banditem (velmi velmi dobrá a pěkná motorka) a vědomí, že motorku nemám na bláznění v rychlostech 120 a výš, tak jsem sklouznul k tomu, že si pořídím choppra/cruisera. Po hodinách strávených na internetu mi do oka padla Yamaha Wildst

Motorka koupena od FIRMA:khmoto (Kutná Hora) - Velký výběr motorek, cena mi připadla dražší,ale ne přehnaně. Vstřícný k výkupu původní motorky. Na informace se musíte zeptat,ale bez problému zodpoví.

Yamaha XV 1600 WildStar: Z výběru byla 1700 lepšejší a láká mě ten vyšší výkon, pokud by nedopadla, tak bych šel do Wildy
Honda VTX 1300: výkonově lepší jak Wilda,ale vzhledově mám radší oldschool, takže nakonec jsem vybíral poze Wildu nebo Roadstara

První dojmy - Dojmy - nádherná dospělá motorka. Zkušenosti pramalé, těžká na ovládání na místě, ale co se dá čekat od 340 kg :-D Nádherný zvuk. Hodně místa a pohodlí,pohodlí a pohodlí. To se bude zadku pěkně sedět :-D

Motorku bych doporučil pro - těm co se líbí ;-)

Doplňky na motorce - padáky, laděné výfuky, plotny, brašny, světelná rampa

Najel jsem pár kilometrů, takže jezdím s respektem, za jízdy dobře ovladatelná, uvidíme v zatáčkách - jsem navyklý na jiný styl ježdění, tak to chvilku dá. Potřebuji teď opravit pár drobností, vyměnit olej a tak. Letos pojezdím, doladím chybky a přes zimu budu špekulovat co vylepšit,ale na motorce už víceméně vše mám. Časem asi budu přemýšlet nad změnou laku bo nějaky paintbrush. Uvidíme. Časem přidám víc info podle najetých kilometrů teda mil

Sezona 2014
Výměna oleje a filtru - vyřešen problém s únikem oleje přes filtr - jetlech přede mnou nalil snad 5,5 litru oleje do motoru,takže někudu to ven muselo. Opraveno přídavné světlo - zpět ukostřen drátek. Po pár jízdách jsem kompletně sundal přední štít, čímž se změnila vizáž motky,ale stále je to parník a hlavně mi už nejde veškerej vzduch přímo do obličeje
Motorka krásně drží, bublá si, jen budu muset poštelovat otáčky motoru a konečně můžem vyrazit na delší vícedenní projížďku po krásách rodné země.
Spotřeba cca 7 litrů,ale jezdím jen couračky a stále se učím, snad ještě klesne

Spotřeba klesla na cca 6,5 litru/100 km a nejdál jsem byl v České Lípě, takže žádné dlouhé trasy. Na konci srpna jsem ji prodal a vracím se zpět k naháčům, ještě jsem nedospěl do ježdění na chopperu.

Krevis
Krevis napsal 25.02.15 v 13:28

není co dodat...super mašina. 10B

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 14.06.14 v 17:44 10b.

Suprové kladivo gratulejšn

bulldogbiker
bulldogbiker napsal 27.04.14 v 09:20

Vožel
Vožel napsal 31.03.14 v 13:24 10b.

Tak to je krása ...fakt hezkej kousek

SK13
SK13 napsal 26.03.14 v 10:56

Děkuji, fotky budou, jen, co je pořídím