Yamaha TZR 125 (1989)

Vlastník login36158
Vloženo 25.3.2014
Aktualizováno 25.3.2014

Jel sem se zeptat do jednoho bazaru jestli by nekoupily moji yamahu virago 125 po bouračce a objevil jsem tuhle mašinku. Hned sem se do ni zamiloval a po dohodě sem si pro ni přijel.

První dojmy - Motorka se oproti viragu které jsem měl předtím krásně ovladatelná,zrychlení se mi taky nezdá nějak špatné maksimální rychlost bych klidně snížil těch 120 bohatě stačí jediný co mi vadí je spotřeba ale to bude asi stavem motoru který potřebuje pár oprav

Motorku bych doporučil pro - pro začátečníky v sedle i v dílně na motorce se chci naučit základy a myslím si že je na to ideální

Doplňky na motorce - blinkry na kapotu

motorka mi neskutečně žere žere asi 10/100 ale to je stylem jízdy kdy otáčky spadnou pod 7000 málo kdy.potřebuje to pár oprav protože mi to žere olej díly co sem koukal jsou na to levný motor to má stejný jako DT a TDR takže se sháněním dílů na motor nebude problém motorka má trošku složitější údržbu u viraga stačilo povolit dva šroubky zvednout sedlo a hned jste měli přístup k baterce když jsem ji měnil na tzr musel sem sundat sedačku pak sedačku spolujezdce a nakonec plast ale i tak je rychle hotové je trošičku složitější sehnat nějaké lepší návody nebo příručky ale všechno se nakonec dá najít.

login36158
login36158 napsal 27.03.14 v 09:09

ale nemělo by to žrát olej z převodovky ne ?

Thunder
Thunder napsal 26.03.14 v 20:37