Kawasaki ZX 600 (1989)

Vlastník lojza
Vloženo 17.5.2006
Aktualizováno 2.7.2009

Motocykl který se do ČR nedovážel.V papírech má 20KW ale jinak to mám odškrcené takže plných 64KW.Dokoupil jsem kufr a sundal ty nálepky a vypadá to good.Koupil jsem nové příruby,spojkové lanko,vyměnil naplň teleskopu. Moto jsem již prodal!

Cesty: Jezdím denně do školy a všude kam mě napadne.Srazy navtěvuju pravidelně srazy s JoeBarem(jelikož jsem pořadatel.Taky se chystam na Dragon do Vendryně.Tak uvidíme možná se někde potkáme.Dovolená 2007:Liberec,macháč,Pekelné doly,Skřítek = 938KM

deimos
deimos napsal 15.04.09 v 12:56

mrtvola2
mrtvola2 napsal 09.03.09 v 18:19

stanik
stanik napsal 23.09.08 v 21:08

Motorka má výkon 75 koní což je asi 53Kw

napsal 12.09.07 v 14:01

Nazdar draku.Tady Richard z Kaufu!Tož konečně jsem shlídl tvůj bike.Tož at jezdí a dej i nějké lepší fotky z té tvé poslední upravpvačky mimo trať

WEB
WEB napsal 05.12.06 v 10:05

Starší, ale i tak PĚKNÝ "BAJK" !Každý rok pořádám jarní výstavu "Ostravský autosalon WEVI a s ní spojenou výstavu motocyklů" na výstavišti Černá louka, pravidelná prezentace cca. 20 motoznaček (více na: www.wevi.cz). Tak doufám,že se přijedeš nejen mrknout, ale i na společnou vyjížďku v rámci této akce (více v sekci: akce a srazy - květen), seš srdečně zván, již nyní se můžeš přihlásit. Zdraví Patrik