Suzuki M1800 IntruderR (2011)

Vlastník kejmlbiker
Vloženo 23.3.2014
Aktualizováno 19.4.2014

Perfektní a dobře ovladatelný stroj s obrovským zátahem.

Motorka koupena od FIRMA:REPREmoto (Opava-Předměstí) - Solidní firma,perfektní jednání.Doporučuji.

První dojmy - V lednu 2013 jsem si přivezl novou krasavici domů. Moje první dojmy byly ůžasné,nemohl jsem se dočkat jara až ji protáhnu.

Po zkušenosti z ojetými motocykly jsem se rozhodl že jdu do funglovky. Prostě jsem nevěřil že v inzerátech 6let stará motorka má najeto jen 5tis.Myslím že kdo má tento stroj tak na něm prostě jezdí.Motorku jsem kupoval v zimě tak si dovedete představit jak byla dlouhá ale dočkal jsem se.Protože jezdím z batůžkem tak moje první cesta byla do firmy HS Choppers kde jsem si nechal vyrobit opěrku a držák na brašny.Super firma,doporučuji.Za sezonu jsem najel 7tis. a totálně odrovnal zadní gumu ale stálo to za to!!! Máme za sebou pár delších výletů Jeseníky, Vysoké Tatry atd.Ten zátah je prostě supéér!! Letos v zimě proběhly menší ůpravy tak až bude počasí pošlu fotky.

Pokus o předělání na "LIMITED EDITION" černá kola,rychlý pruhy,prodloužení řídítek atd. Nejsem zastáncem nějakých větších úprav ale takhle se mi fakt líbí!!!

BaluJarda
BaluJarda napsal 06.03.15 v 09:20 10b.

Hezký parník ,přeji pohodovou sezonu 2015 a máš to za 10

Woky
Woky napsal 19.01.15 v 13:14 10b.

doufám že se taky dočkám

petrlang
petrlang napsal 12.05.14 v 00:31 10b.

Supr volba a pěkná úprava !!

Boža
Boža napsal 25.03.14 v 21:02 10b.

Je to paráda a super moto přeji pohodu na cestách dávám 10 bodů

mr.Sysley
mr.Sysley napsal 24.03.14 v 23:43 10b.

Pořádnej parník. Tak hodně pohody na cestách.