Suzuki GSF 1200S Bandit (2002)

Vlastník mexiko49
Vloženo 19.3.2014
Aktualizováno 19.3.2014

velka pohodlna slečna i pro dva s velkym srdcem a slušnym zatahem

Yamaha XJR 1300: důvod neuveden

První dojmy - dobře ovladatelna vykon na rozdavani vlažné brzdy,pohodlna na cestovani ve dvou mohla by myt viši plexi trochu na ni fouka ale jinak spotřeba supr vykon někdy aš moc a hlavně my hned padla do ruky je to prostě mazel, na pohodovou jizdu i na hodně rychlé předjetí.zatim bes problemu teprve si na sebe zvikame

Motorku bych doporučil pro - určitě někomu kdo už má neco odjeto je to mazel ale dokaže bejt i hodně protivná a rychlá na cestovaní to je moje nejlepší volba

Doplňky na motorce - ladak kn filtr,zadní kufr časem i boční a další věci

hledal jsem dlouho nakonec to byla bandaska ma tak ošklivou masku aš se my libi a nechtěl sem za jizdy ležet a na cestovani je to dobra volba najeto nějakych 1500km ve dvou a jen chvala .Pěkně se řadí necha se jet pohoda a na dalnici jede jak střela trochu na ni fouka ale to je detail brzdy slabši ale podle meho je to na zvyku kufr na dvě helmy nevypada velkej a spolujezdec si taky nestěžuje na horši silnici trochu poskakuje ale jinak nemam co vytknout doufam že to tak i zustane.

mexiko49 napsal 19.02.15 v 20:17

tvoje asi trošku mlada ale heská to byl ježíšěk 10b

piff
piff napsal 06.12.14 v 22:40 10b.

pěkna

mexiko49 napsal 27.03.14 v 10:52

V sobotu hlásej slušné počasí chci vyrazit do Strakonic na moto akci nepřidá se někdo s okolí Pacova

mexiko49 napsal 21.03.14 v 16:53

díky to ukáže čas

Matula-ledňák
Matula-ledňák napsal 20.03.14 v 16:39 10b.

Suzukiiii