Honda CBR 1000RR Fireblade (2008)

Vlastník maxx10
Vloženo 19.3.2014
Aktualizováno 19.3.2014

Tak trochu splněný sen,barvy krasny,jsem zní unešenej,zvuk nadhernej,ted už jen slunce a moje vesnice ožije zvukem GP

První dojmy - Nový motor,zajíždím takže Vám moc nepovím,zvuk užasnej ,lepší než u ZX10r 04-06 ktere jsem mel a meli také otevřene laufy.Prední brzda famozní,obuto na fungl S20R ale vztadu nesmyslne danej profil 55-nechapu kdo to tam furt cpe-ovlada se to nejlepe na rozmerech danejchg od vyrobce...

Motorku bych doporučil pro - pro blázny

Doplňky na motorce - ladáček

Koupena nečekane od kamarada co na dnesní sezonu prestal jezdit kvuli zranění.MMotor bude asi brutus ,už jsem na tomto kousku jel jeste když mel motor pred řadnou upravou a musim říct že to je agragat co už umí záda temer v jakekoli rychlosti a kvaltu v prevodovce,budto to zvladne jen plyn a horizont ,pripadne podradite o jeden vezmete za plyn a sledujete nebe s kolem vzhuru,pripadne ji brnknete o spojku a letíte po zadním i bez podřazovaní.Proste už to není ta stara Honda co byla hodna(ve vrchu):) první Blejd co opravdu pojede a i na predposledni kvalt magickych 299:),prevodovka kazetová,řadí krasne,jen neutral jkde huře najít než na jinych bajkach.Sucha vaha neuším ale řídí se to jako kolo:)Design je nadhernej a v techle barvach sem ztoho unesenej (a nejsem sám)víc než když sem si kdysi koupil ZX10R 04 pred 8mi lety.Honda vzhled proste umí a umel avždy a s příchodem modelu 08 už dotahjly i motor na krok s konkurencí.The power of Dreams:)

Lapchik-54
Lapchik-54 napsal 28.03.14 v 00:21

jj máš pravdu fakt to jede jen bacha na převodovku jo a není kazetová ,když padne musí motor ven a půlit

Fannyk
Fannyk napsal 26.03.14 v 22:31 10b.

Super vzhled... bílá je nejlepší

hus
hus napsal 26.03.14 v 21:07 10b.

pekna masina

motojanie
motojanie napsal 26.03.14 v 09:31 10b.

Nádherný Fárošek, krásné barvy, tak ať slouží jasných 10b.

chuck.zbozi
chuck.zbozi napsal 24.03.14 v 22:12 10b.

parádní mazlik