Honda CB 900F Hornet (2002)

Vlastník kajman01
Vloženo 17.3.2014
Aktualizováno 29.11.2017

Neskutečné nadšení a konečně jsem se dočkal zase naháča, a dokonce krásného, originálního, prostě jedním slovem nádhera

Kawasaki Z 1000: důvod neuveden
Yamaha FZ1 N: důvod neuveden

První dojmy - Už když sem si na ni poprvé sedl tak mi padla jak pro prdel tak pro ruky, nohy všechno, má na míru šité sedlo kteréje hooodně pohodlné, široké rudla mi taky krásně padly do ruky, a projetí super :)

Motorku bych doporučil pro - 9kového Horneta bych doporučil asi všem kdo má už něco naježděno, je to snad nejvíc univezrální stroj, na dlouhé cesty ale i na sportovní jízdu a zatáčky, je to Hodná Honda ale za těch 300km co zatím mám najeto vím že když se jí přidá pár polínek do kotla tak jede jak z praku a nezpívá žádné protestsongy :)

Doplňky na motorce - Padáky, Laděné výfuky z Texasu, Na míru šité sedlo z Ameriky, Široké řídítka

Proč jsem vybral, byl mi nabídnut na výměnu, a Horneta jsem vždy chtěl, i když bylo k vybírání z mnoha modelů teď to zrovna vyšlo ideálně i s výměnou motorek :)

Jel jsem sní přes půl republiky domů, ale studené silnice takže zatáčky zatím moc nevím, ale zatím spokojenost nadevše :) ... Mnooohem lepší než GSX-R :)

Nejlépe se bude cítit na silnici, a určitě nějaké dálky, dám jí krátký výlet třeba do Slovinska k jezeru Bled a uvidíme jestli mě doveze tam i zpět :D

biosák
biosák napsal 17.03.14 v 19:26