Aprilia Dorsoduro 1200 (2013)

Vlastník skorpion-ka
Vloženo 15.3.2014
Aktualizováno 14.7.2017

No to zas něco Italové vymysleli Jako velké pozitivum vidím,že po každé jízdě se mi automaticky otevře sedlo-jen tam chybí ten kávovar)) a D-test mi ve výběru motocyklu pomohl

První dojmy - Jaké byly první dojmy z jízdy co se vám líbí a co naopak ne? Padla motorka hned do ruky? Najeto zatím jen 200km,ale padla mi ihned...teda ne na zem :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro koho je moto nejvhodnější? pro mě určitě nééé :-)

Doplňky na motorce - padáky a vyhřívané hefty,držáky brašen

Myslím,že se na ni budu jen koukat Je hrozně vysoká,ale cupitaní na špičkách už trénuju.Možná ji nechám snížit a nebo koupím boty na podpatcích )Nádrž malá,sedlo tvrdé a není tam místo ani na tampón a stojánek vidím taky jako Italsky tzn.nedořešeny i přesto si mě získala ihned.Červená barva strašná,bude změna.Padáky jsou nutnost,až zapomenu,jak se cupitá No jinak neskutečně živá,asi už tuším,proč jsem podlehla Italské nemoci...Během jízdy mě berou křeče...od smíchu a ty brzdyyy...neskutečné

Barva už je dle mého "gusta"...

tak aktualizace v roce 2017 po ujetí 42 000km. Dorso alias koza šla z baráku...od 30 000km neustále problémy s elektronikou,už byly vyměněné obě čidla vzduchu,prohrabali se v tom v Aspiritu i ve Švýcarském servisu a nepřišlo se na chybu. A co čert nechtěl při dovolené na Sardinii...koza potkala kozla ve 140km/h...jedna to ustála a druhý na místě mrtvý
Měla jsem ji ráda,byla zábavná,jizdní vlastnosti super,ale...hold s Italem se nenudíš a je nutné mít ještě jedno moto v garáži
Příští už určitě nebude Aprilia ani nic Italského...po deseti letech to stačilo.

Jo a mám na prodej držáky Hepco Becker i brašnami...za 6000,- kdyby náhodou někdo chtěl

verybusy
verybusy napsal 22.07.14 v 10:45

Jo jo,s místem si v Aprilii hlavu nelámou,myslím že to mám ještě horší. Ale hezky sis ji upravila,ne že ne.

uiaa
uiaa napsal 09.06.14 v 04:30

ty curino ... mas tam dost mista ... a teda nejede to... :D :D :D

ale urcite gratulace !!!

Bazalka
Bazalka napsal 24.03.14 v 08:35

doufám, že jí brzy uvidím naživo!

cat-nikita
cat-nikita napsal 22.03.14 v 08:43

Místo ani na tampón, naprosto výstižné

Hustokrutej
Hustokrutej napsal 16.03.14 v 18:06

Tak velká pochvala , krásnej stroj a samozřejmě pro kočku jako jsi Ty nic jiného neexistuje. A něco konstruktivního - pytlík na šroubky máš ? Tak velká omluva z tohodle se šroubky neztrácej.