Suzuki GSX-R 1000 (2008)

Vlastník kenedz1
Vloženo 12.3.2014
Aktualizováno 12.3.2014

Prostě stíhačka, dravá, hravá a nebezpečná

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1) - Super jednání

Suzuki GSX-R 750: objem :-)

První dojmy - Hned na krámě jsem ji vyzkoušel a první metry byly...prostě euforie. Z Prostějova jsem jel po ose domů, mám to 300 km, takže jsem se projel. A byl to ohromný zážitek. Všechno na tyhle motce mi sedí. Ergonomie je skvělá, motor má sílu, kapotáž dostatečně chrání...prostě bombááá:-D

Motorku bych doporučil pro - Každému kdo je poloviční sebevrah :-)

Doplňky na motorce - padáky, karbonové blatníčky, pancéřové hadičky, laděné výfuky mivv

Měl jsem sen, už od mala jsem toužil po motorce. Ten jsem si začal plnit hned v patnácti. Sedlal jsem pár fichtlů, simsonů, nějakou jawu a pak přišla první velká motorka. Pár jsem jich jezdil jen tak víkendově. Nakonec jsem s tím přestal a jezdil autem. Po čase jsem se k motorkám vrátil, koupil si Suzuki SV650S a zase začal jezdit pravidelně. Ale můj sen byla vždy Suzuki GSX R 1000. A ten jsem si teď splnil Mám ji týden a najel jsem 700 km. Někdo řekne že je to málo ale já tahám motku zásadně jen při hezkým počasí. Tohle je vyjímka a nejde jen tak nechat takového dravce stát v garáži. Jo dravec, bestie, zvíře...tohle všechno Gixero je. Strašná stíhačka kterou nebaví ploužit se po silnicích na půl plynu. Zatím se oťukáváme, jsem zvyklý na lehčí stroje, ale myslím že nám to spolu půjde.

krokodyl7
krokodyl7 napsal 25.03.14 v 01:02 10b.

tak to je krásný kousek a zase jsi postoupil o level dál jasných 10bodíků

a teď už jenom do NASA a pořídit raketu ta je ještě o chloupek rychlejší,než tahle dračice

Romec
Romec napsal 14.03.14 v 12:01 10b.

krásná

Pavel_SRO
Pavel_SRO napsal 12.03.14 v 21:34

Nádherná bestie. Musí mít super zvuk...

PAVEL1250
PAVEL1250 napsal 12.03.14 v 20:11 10b.

To nemá chybu a to vím o čem píšu jasných 10b

justyn
justyn napsal 12.03.14 v 19:48 10b.

Super stíhačka sny se mají plnit jasných 10b