Yamaha YZF-R6 (2001)

Vlastník Rehul
Vloženo 12.3.2014
Aktualizováno 12.3.2014

Při koupi byla jako kdyby vyjela z výrobní linky. Kupoval jsem ji když měla najeto cca 19 000 a byl to dovoz z Itálie, takže si myslím, že by nemělo být nic stočeno.
Všechny plasty originální.

Motorka koupena od luckycow (Znojmo 2) - Bez problémů. Doporučuji

Honda CBR 600F Sport: Potlučená, horší design.

První dojmy - První projížďky byli skromné a opatrné. Ovládala se lépe jak CBR600 F sport, proto jsem si jí také vzal, po delší projížďce trošku brní ruce, ale je to sport, tak co bych chtěl. Vyhovuje maximálně.

Motorku bych doporučil pro - Pro mladší adrenalinově založené jedince nebo pro starší střelce. Někdo kdo má rád adrenalin a rychlou jízdu. Rychlost na úkor pohodlí. Nic na dlouhé trasy, ale i ty se dají se sebezapřením.

Doplňky na motorce - Výfuk Mivy

Chtěl jsem sport a měl jsem omezený rozpočet, takže jsem se díval na sporty do určité ceny a nejvíce se mě líbila R6 a CBR600R, při porovnání vedle sebe byla R6 bezkonkurenční. Jak vzhledově tak zachovalostí.

Jízda krásně svižná a dobře ovladatelná, pancéřové brzdy zajišťují dobré brzdění.

Spolujezdec jak vosa na bonbónu :), ale jako divák je krásný pohled na ten vyšpulený zadeček spolujezdkyně :). Každopádně na svezení nic moc.

Úložný prostor? Je to sport, takže kapsy stačí. Nic méně mám v plánu si koupit nějaké ty boční brašny na nějaký ten delší výlet.

Spotřeba cca 230-250km na plnou nádrž.

Poruchy: Nějak mi odcházej žárovky ve světlech, jinak motor jede jak hodinky.

Jednoznačně krásná nově udělaná asfaltka, tam je doma, jinak má smůlu!!! I když jel jsem už i po louce, ale bylo to za trest a bál jsem se o spodek každý metr.

Cestovat se dá, ale záleží jaká slečinka na tom sedí :).

context
context napsal 11.05.14 v 14:39 10b.

krásna Yamaha tak ať slouží a přeji dlouhou sezonu