Kawasaki KLE 500 (2006)

Vlastník Mardug
Vloženo 12.3.2014
Aktualizováno 30.9.2015

Vyšší, dvouválcové enduro, jehož specifikem je motor z ER-5, velký rozsah otáček.

Motorka koupena od FIRMA:Miloslav Kubálek - Motosalon Beneš - Prodejce měl vstřícný přístup, nechal projet bez jakékoliv zálohy, nechal udělat novou STK a přihlášení + evidenčka, všechno v ceně

BMW F 650 GS: důvod neuveden
BMW F 650 GS Dakar: Moc vysoká, měl jsem jí na špičky + cena

První dojmy - Od prvního pohledu mě padla do oka. Posez skvělí, jen překvapila přední maska, která je širší než se zdála fotografiích. Celková velikost a výška překvapí, fotografie zkreslují.

Motorku bych doporučil pro - Určitě i pro začátečníka, jelikož jím jsem a motorka všechno odpouští. Po nějaké době až spolu budeme mít něco naježděno něco dopíšu.

Doplňky na motorce - Padáky SV Motech, podpěry brašen - vlastní výroba, 12V zásuvka, držák na GPS, brašny, tankvak, vodotěsný vak.

Na pohled krásné enduro, přesně podle toho co jsem čekal. Užší a celkově od pohledu obratnější než se třeba zdál TransAlp, u kterého se mě nelíbily masivní plasty,
Posez a výška akorát. O víkendu jsme dali s moto gangem menší výlet po Sázavsku, najeli jsme 160 km. Zvykám si na jemnost plynu, a celkový charakter motoru. Do zatáček jde sama, za plynem jde i na šestku.
Jediná věc co jsem řešil byla zadní brzda. Jednalo se spíše o zpomalovač než brzdu, vyměnil jsem destičky, zvedl šroub a už jde do smyku i na asfaltu. Sedlo není nic moc, to je pravda, časem ho možná nechám přešít a dám tam něco protiskluzového.
Celkově jsem dost nadšený, ale kdo by nebyl u první velké motorky.

jikur
jikur napsal 22.11.17 v 11:37 10b.

Moc pěkná a u téměř souseda.

Milan1963
Milan1963 napsal 12.03.14 v 20:19

ottas
ottas napsal 12.03.14 v 19:09 8b.

Dal jsem 8b. za popis,chtělo by to realný foto.
Každopádně gratuluji ke koupi,KLE je