Suzuki SV 650S (2004)

Vlastník Rosso
Vloženo 11.3.2014
Aktualizováno 11.3.2014

První "skoro povinná" údržba

Vloženo: 28.03.2014, Uskutečněno: 15.03.2014, Stav tachometru: 25650 km, Zhlédnuto: 4x

Tak, SVčko je doma skoro týden, a protože mi vyšlo volno a počasí není zrovna super, vrhnul jsem se na "skoro povinnou" údržbu, než začne sezóna a začnu jezdit. A taky proto, že není jisté, jak na tom byl s údržbou minulý majitel.

Takže:

- výměna oleje /Motul 5100 10W40/ a olejového filtru
- výměna vzduchového filtru /Hilflo/
- výměna zapalovacích svíček - NGK CR8EIX
- výměna zadních brzdových destiček - GOLD FREN S3 021
- výměna předních destiček SBS (705/704_HS_2) teprve čeká, nebyly skladem a tak je v DK Racing museli objednat - dodací lhůta cca 14 dní

- přezutí a vyvážení nových pneu / v servisu Landa Všechlapy /:
přední 120/60 ZR 17 55W DUNLOP SP MAX QUALIFIER II
zadní 160/60 ZR 17 69W DUNLOP SP MAX QUALIFIER II

Když už byla obě kola dole, tak provedena kontrola a mazání ložisek, výměna gufera v předním kole / bylo potřeba /.

Pak jsem ještě musel opravit zásuvku na 12V, kterou mám pod sedlem spolujezdce, protože byla špatně zapojená. Ještě kontrola vůle a dotažení ložisek krku řízení, a vyčištění a mazání řetězu / ... minulý majitel to evidentně neřešil /.

Prozatím stačí, řetězovku řešit nemusím, je v pohodě. Tak nezbývá, než čekat, až dorazí přední desky a taky objednané nové gripy, závažíčka a páčky /zkrácené/. Jak to bude po kupě, pověsím to sem i s nějakými obrázky...