Suzuki SV 650S (2004)

Vlastník Rosso
Vloženo 11.3.2014
Aktualizováno 11.3.2014

Motorka, která mě na první pohled okouzlila.

První dojmy - Na motorku jsem se jel podívat cestou z brněnského Motosalonu a byl jsem celkem zvědavý, jaký na mě udělá Súza dojem. Hned jak mi to jeden celkem mladý klučina nabručě tak to se mnou doslova zachvělo. Ten vidlicový dvouválec bručel jak nabroušený medvěd ze kterého jde už na dálku strach. Byla to prostě paráda. Udělalo to na mě takový dojem, že jsem si pro ní další den jel.

Motorku bych doporučil pro - Soporučil bych jí lidem co prahnou po super odpichu a velkém točivém momentu ve spodu.

Doplňky na motorce - Laděná výfuková soustava Sharon, závažíčka, gripy, LED světlo a rolničky

Motorka má krouťák jako ***. Je to jako svině píchĺ šídlem. Osobně bych jí nedoporučoval pro úplné začatečníky protože je to vážně bestie. Co se týče ovladatelnosti, tak to je jiná. Tady je SVéčko jako doma. Na silnici drží jak přilepená a překlápí se ze strany na stranu jako pírko. Nástup brzd je okamžitý a co se týká účinnosti tak tam to celkem jde. Kupidivu je pohodlná jak pro jezdce, tak pro spolu jezdce takže cestování s ní by neměl být žádný velký problém. Teď motorku dávám kompletně do kupy. Hodlám na ní udělat spoustu věcí a věřím, že jí změním k nepoznání.

Rosso
Rosso napsal 11.03.14 v 19:16

To celkem jo, ze začátku jsem byl trochu vytřeštěnej ale už to jde a díky tobě taky ;)

zack
zack napsal 11.03.14 v 18:57 10b.

Po 125 pořádný skok a chválím výběr
Tak už jen hodně km v pohodě