Yamaha XVS 1300 Stryker/Custom (2011)

Vlastník stryker
Vloženo 11.3.2014
Aktualizováno 11.3.2014

Stryker v překladu ranař. vyrobená pro trh v USA.

Motorka koupena od pri-motocentrum (Kamenný Most)

Kawasaki VN 900 Custom: nakonec rozhodl vzhled zadní části mota.
Suzuki M 800 Intruder: chtěl jsem ji v provedení oranžovo černé, ale nebyla k mání v mém požadovaném stavu
Harley Davidson XL 883N Iron: každopádně upravenou, variabilnost u HD nemá konkurenci - cena ovšem taky ne. jednou bude

První dojmy - Na první pohled jsem šel do kolen. A první jízda s respektem. umí jet pohodově a když zatáhnu za heft, tak je to raketa. Je to krásná motorka - celá černá, mat i metalíza. zadní široké kolo, nízký posez. Prostě nádhera

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co chtějí vyčnívat z davu více méně ve stylu custom a kochat se jízdou.

Doplňky na motorce - Momentálně dokupuji výfuky Vance and Hines. Jelikož ji bude yamaha prodávat i u nás pod názvem Custom, tak se kouknu v yamaze po nějaké opěrce s nosičem.

ovladatelnost můžu hodnotit jen kladně.
Jel jsem po dálnici večer a najel jsem ve 110km na vytlačený ježděním kus asfaltu v mostním spojení. Mělo to tvar kužele do výšky cca 25cm. Bylo to směr vyškov na prostějov a bylo to tam zůřené do jednoho pruhu. Moto trochu vyskočila a to bylo naštěstí vše. Rychle se ustálila a jel jsem dál.
Akorát má 300kg, otáčení - je to cruiser. nezabrzdím na fleku. řazení mám kolíbku - je to asi o zvyku. S tím jsem počítal.
Posez nízko a pohodlné . Jel jsem s ní i za hranice a bez problémů. Mezi 80-100km/hod krásně buble i origo výfuky. Strašně pohodová jízda. Ale dá se i divočit
Sedlo pro spolujezdce je pro řekl bych pro hubenou prdelku. Na delší cesty se spolujezdcem by bylo dobré dokoupit opěrku pro větší pohodlí spolujezdce i s nosičem pro zavazadlo.
úložný prostor není ani na povinnou výbavu (lékárničku mám přidělanou zespod zadního blatníku) - každopádně to chce nějaké kufry nebo něco. Ale kazí to vzhled, takže já nemám zatím nic. Pod sedlem je nějaká sada nářadí a nic moc dál se tam nevleze.

Nádrž je asi 15litrů, spotřeba 5litrů pohodovou jízdou do 110km.

Poruchy jsem ještě žádné neměl.

utahs
utahs napsal 12.05.17 v 11:17 10b.

Nádherný kousek! 10nike!

Paaq
Paaq napsal 24.08.16 v 09:45 10b.

Levis68
Levis68 napsal 29.06.16 v 20:27 10b.

Zdravím, chtěl bych také tuto krasavici, napiš mě prosím jak na tu lékarničku.
Díky Levis

Johnny-five
Johnny-five napsal 08.06.16 v 17:29

Nadhera moc pekny... taky jsem po nem pokukoval

Johnny-five
Johnny-five napsal 08.06.16 v 17:26 10b.

Nadhera moc pekny... taky jsem po nem pokukoval