KTM 690 Enduro R (2012)

Vlastník PIPAIS
Vloženo 10.3.2014
Aktualizováno 10.11.2017

Lehoučká motorka pro vysoké chlapy. Jdu vlastní cestou, cestou fyzio-metrie lidského těla.

Motorka koupena od FIRMA:KTM Autonova Brno (Brno-Brno Město - Numero uno!

KTM 690 Rally Replica: důvod neuveden

První dojmy - Raději bych psal o druhých dojmech, protože ty první na tovární pláňce 690 enduro R nejsou kromě sportovního zátahu povedeného agregátu zkrátka nic, moc... Je třeba mnoho upravit, mnoho posunout, aby se na ní člověk s nadmořskou výškou 189cm cítil jako ryba ve vodě.

Motorku bych doporučil pro - Moto lze upravit pro kohokoli. Vítáni jsou všichni - žirafy i hrochové -).

Doplňky na motorce - Mnoho z celého světa počínaje Austrálií, USA a konče mými vlastními komponenty z profesionálním zpracováním.

Hotovo - testuju.

Po několika Rally budu publikovat na webu - s tím, že některé z drahocenných fyzio-metrických a rally komponent nabídnu pro nás běžné smrtelníky také v českých cenách.

Jen pro zajímavost již teď jsem na úspoře 150 000Kč / jeden motocykl - s tím že dosahuji mnohem vyšší přidané hodnoty celého stroje ve srovnání s nejmenovanými výrobci rally komponent, kteří se rozhodně žádným "fyzio" nezabývají...-)

BoBo1
BoBo1 napsal 13.11.17 v 13:52 10b.

Pěkná práce. Ať se ti daří.

MichalKimlo
MichalKimlo napsal 10.11.17 v 11:26 10b.

tak toto rozhodne ano!

PIPAIS
PIPAIS napsal 23.01.17 v 10:23

Tím, že "ztěžkl" i zadek je to relativně srovnaný, ale větší rozvor by situaci v prekérních sjezdech na brzdách zlepšil to je však otázkou jiného rámu... Nyní je řešeno pouze úpravou předního (i zadního) pružení.

Radus88
Radus88 napsal 21.01.17 v 17:12 10b.

Zajímavá stavba

Jak je na tom těžiště, když je to takhle vystrčené to světlo?

YAMAŠINA
YAMAŠINA napsal 10.12.16 v 20:55 10b.

Je potřeba upravovat stroj podle svých představ. Za mně 10 b.