Suzuki RG 80 (1986)

Vlastník Vindy96
Vloženo 8.3.2014
Aktualizováno 19.4.2017

Abych to shrnul když na jí jedu mam pocit svobody. Sedim na devadesáti kilovém kolosu, ale stačí aby jela jen 70km/h a mam pocit že je lehká jako pírko. tak lehce a a nádherně se řídí.

První dojmy - Když sem na ní jel poprví měl sem trochu strach abych ji nepoškodil. Ale vnímal jsem jak nádherně a lehce se s ní jede. Když jsem jí viděl poprví viděl na vlastní oči byl jsem překvapen. Nikdy jsem neviděl stejnou a to se mi na ní moc líbilo. A i když byla prakticky v dezolátním stavu, věděl jsem že s ní zažiju nádherný chvilky. A to se stalo. Už to bude rok co jí mám a zatím se na ní najel jen 6 695km.

Motorku bych doporučil pro - Tuhle motorku bych doporučoval všem začátečníkum aby poznaly tu krásu a sílu.

Doplňky na motorce - Na motorku sem dal nové zrcátka a v bízké době mam v plánu i nove LED blikry.

Tuto motorku jsem si vybral hlavně proto že se mi moc líbyla a od začátku jsem věděl že k sobě patříme. Na motorce mam najeto zatím jenom 6 695km, takže mé zkušenosti moc velké nejsou. Spotřeba je udajně kolem 5l/100km a ja sní najedu víc. Motor je v původním stavu viz originál. S brzdama jsem nad míru spokojen v předu kotoučova, a v zádu bubnová.

Podle mě motorka se nejlíp cítí na prázdné silnici kde se může předvés ve své plné parádě tam taky patří.

Vindy

chevyr
chevyr napsal 19.04.17 v 09:22 10b.

Pěkná

Mlsoun13
Mlsoun13 napsal 20.03.15 v 19:50

ten drapák je krásnej

GXR
GXR napsal 15.03.14 v 15:34

Myslim že ses nemusel bát že bys něco poškodil ale dobrý.

Milan1963
Milan1963 napsal 09.03.14 v 11:28 10b.

Pěkný stroj, přeju spokojené kilometry!

p.epanica
p.epanica napsal 08.03.14 v 21:48 10b.

Ještě spoustu šťastných kilometrů ...