renocar_unor

Suzuki GSF 1200 Bandit (2002)

Vlastník Koogel
Vloženo 7.3.2014
Aktualizováno 23.7.2016

Vzhledově je dle mého gusta, velikost na moji postavu tak akorát a průběh výkonu také.

Yamaha XJR 1200: Olítané, nebo za pro mne nepřijatelné částky.
Yamaha XJR 1300: Olítané, nebo za pro mne nepřijatelné částky.

První dojmy - Byl jsem pro ni dva týdny před Vánoci, všude nasmrkáno. Zkušební jízda byla v permanentním hrabání, nebo smyku. S ohledem na počasí jsem nevydržel a začal šťastně drandit.

Motorku bych doporučil pro - Rozhodně protoho, kdo neočekává supersporta, ale rád jezdí a užívá si jízdu. Motor je sice necelých 1200cm, ale jeho ráz je krásně čitelný, nenucený a příjemný. I bez jančení, v malých otáčkách se s ním dá opravdu svižně jezdit.

Doplňky na motorce - Nějaké drobnosti, joko je výfuk, leštěné ráfky, rukojeti, řidítka, pancéřové hadice.

Jsem ukrutná konzerva a proto ač jsou tvary dnešních moto jistě zajímavé, mě prostě vůbec nic neříkají. Pokukoval jsem po klasice, jako je Yamaha XJR, Suzuki GSX 1400 ale... Byla-li moto za přijatelné finance, stav přijatelný moc nebyl. Slevil jsem z požadavků, dva týdny pracovní doby v inzerátech a... ...Posuďte sami.

pelito
pelito napsal 24.07.16 v 10:54 10b.

Tomixs
Tomixs napsal 04.01.15 v 20:55 10b.

pěkná.

464646
464646 napsal 08.03.14 v 10:06

Jojo,tyhle velkoobjemovky nemají chybu.Jinak jsem rád,že jsme v době kdy se dá koupit krásné, očím lahodící mota.Nezávidím dalším generacím,jezdit na bez emocionálních bateriových zrůdách,tak to fakt ne Přeji mnoho pohodových km.Tak at se kola kroutí dál .10b.