KTM 990 SMT (2011)

Vlastník Palda1
Vloženo 6.3.2014
Aktualizováno 6.3.2014

KTM 990 SuperDuke: Protoze jsem se na ni nevesel a neni to tak univerzalni motorka !

První dojmy - Hodně zábavnej bajk, při první předváděcí jízdě a zatahání za heft mi zajeli oči do důlků a naopak při brždění se vrátili zpět. Je to muj první litr ale není to žádna raketa jak jsem mel původně strach, že ji neukočíruju. Ovláda se krásně, lehce a svižne:)

Motorku bych doporučil pro - pro motorkáře:)

Doplňky na motorce - Všiml jsem si zásuvky na 12V ta se standadně nedodává.

Půvdne se mi dyzajnově až tak nelíbila a čekal jsem od ni trochu neohrabanejši ovládáni, ale po prvni jízde jsem se zamiloval a už jsem z ní neslezl. Teď ,když ji mám v garáži, je to jedna z nejhezčích motorek co znám :)

Vezmu to stručně.Pomalu se spolu sžíváme, je to drak na okreskách bezkonkurenční pro mě naprosto dostačujíc,í i kdyz bych se občas proletěl i vyšší rychlosti než do 200, ale tahle motka je o nečem jiném :) akceleruje šíleně.
Ještě chci dokoupit nejaké doplňky, padaky os, padaky na motor , ladáky a snad i nejakej ten předraženej kufr bo co se na to prodává:)
Co mi vadí je ABS, vždycky me vyleka jak to sebou začne kopat při sešlápnutí ,ale to bude asi síla zvyku jinak prozatím to vypínam. Až zas budu mít chut psát slohovou práci tak sem neco doplním :)

PetrGSX-R750
PetrGSX-R750 napsal 18.03.23 v 08:26 10b.

Ahoj, zeptám se, máš nějaké zkušenosti s pneumatikami. Doporučil bys nějaký. Chystám se koupit sadu na smt a hledám nějaký rady. Díky Petr

Palda1
Palda1 napsal 10.04.14 v 20:48

nn mam koupil jsem ji v Brne

Sete
Sete napsal 20.03.14 v 11:04 10b.

Krasavice
Taky jsem o ní před měsícem uvažoval, nakonec to dopadlo jinak

Nekupoval jsi jí od někoho v Praze? V inzerci přesně taková byla

cat-nikita
cat-nikita napsal 06.03.14 v 19:06