Yamaha MT-03 (2008)

Vlastník context
Vloženo 1.3.2014
Aktualizováno 27.5.2017

motorka, kterou neuvidíte na každým rohu, jsem rád že jsem si ji vybral, je to taková malá tenérka.

Motorka koupena od FIRMA:Petr Čech - TMS Power Moto (Zlín) - prodejce mohu jen doporučit, je vstřícný

Yamaha XT 660Z Tenere: cena, výška

První dojmy - Od té doby co jí mám jsem ztracen. Je to náramná hračka, jede to, zatáčí to, brzdí to, bliká to a je to čím dál lepší. Nedostatky by se našly, jenže jsem si na ně rychle zvyknul než aby mi kazily radost z jízdy.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil pro začinající motorkáře, nebo pro ty, kteří se chtěji k motorce vrátit po delší pauze.

Doplňky na motorce - větrný štítek, padací rám,vzduchový KN filtr, tankpad, madla spolujezdce, brzdové destičky Brembo předek, zadek, rozeta s menším počtem zubu ze 47na 45, podpěry bočních brašen, cnc páčky boční brašny louise s tankbágem

Průměrná spotřeba - 4.11667 l/100km

Něco málo už jsme spolu nalítali a mé dojmy jsou jen pozitivní.
Kdo by to do ni řekl, ale umí i celkem jet. Jede kam se podívám Spotřeba 4,1 l je hodně pěkná.
Pohodlí řidiče je dobré, pro spolujezdce celkem tvrdé, když chce svézt musí si zvykat :D Není to polykač dálničních kilometrů, ale klikatýma silničkami klidně objedu svět ve svižnějším tempu.

deivik
deivik napsal 18.11.19 v 12:03 10b.

Brumbaal
Brumbaal napsal 03.05.19 v 07:21 10b.

Tohle je super mašinka, pro jednovály mam slabost, vyrost jsem na nich a když jsem se k motorkám po delší době vracel, začal jsem pěkně u jednobuchu. Já u FMX. Jsou to skvělý mašiny na vyježdění a uvolnění. Výkon je jen o cestě kterou si vybereš na dálnici to neni, ale čím víc zatáček tim seš rychlejší. Dávám 10 za přístup

TF88
TF88 napsal 05.05.17 v 08:49 10b.

Diky, taky preji vydarenou sezonu a kolama dolu...

Bartlice
Bartlice napsal 28.04.17 v 18:51 10b.

3setam
3setam napsal 08.04.17 v 22:49 10b.

Pekny . A to budes jeste prikupovat fazera nebo to je vyhlidka do budoucna?