BMW R 1200 S (2006)

Vlastník Delta
Vloženo 26.2.2014
Aktualizováno 12.7.2014

Uvidíme co mi sezona přinese , není to úplně to pravé ořechové co jsem výkonově chtěl, za to designově mi učarovala

Motorka koupena od Aaronek (Budyně nad Ohří)

Kawasaki ZX-10R Ninja: Nic pěkného za mnou akceptovatelnou cenu a stav na trhu nebylo
Aprilia RSV 1000 R: Nic pěkného za mnou akceptovatelnou cenu a stav na trhu nebylo
Suzuki GSX-R 1000: Nic pěkného za mnou akceptovatelnou cenu a stav na trhu nebylo
Suzuki GSX-R 750: Nic pěkného za mnou akceptovatelnou cenu a stav na trhu nebylo

První dojmy - Pro mě krásný a neokoukaný design,vyhřívaní hefty jsou při testovací jízdě v teplotách +4 st fakt luxus, jízdní vlastnosti co se týče podvozku a brzd naprosto parádní, plný výkon zatím nebylo kde využít. Akrapovič hmmm

Doplňky na motorce - vyhřívané rukojeti z výroby , laděný výfuk Akrapovič, padáky v ose předního kola, padák na kardanu, ochranné kryty hlav válců, kouřové plexi, kouřová skla blinkrů...

Pro mě krásný a neokoukaný design,vyhřívaní hefty jsou při testovací jízdě v teplotách +4 st fakt luxus, jízdní vlastnosti co se týče podvozku a brzd naprosto parádní, plný výkon zatím nebylo kde využít. Akrapovič hmmm.Motorku jsem koupil 26.2.2014 tudíž krom testovací jízdy zatím nemohu hodnotit a jeví se mi velmi kladně, uvidíme dostatek popř nedostatek výkonu

Takže víkend 1.-2.4.2014 byl ve znamení Boxera a natočil jsem prvních 280Km
Brzdy hodně slušné,pohodlí dobré,podvozek lahoda a výkonově se stále ještě uvidí..

Piki
Piki napsal 02.03.14 v 19:45 10b.

Není to jen o výkonu. Má charisma a já boxera prostě miluju. Jediný co je víc je HP2

Krtecheck
Krtecheck napsal 27.02.14 v 17:30 10b.

Krasavice

kožon
kožon napsal 26.02.14 v 18:41

..mám doma stejnou asi týden a jsem s ní hotový super motorka