Honda CBR 929RR Fireblade (2000)

Vlastník Sweed
Vloženo 26.2.2014
Aktualizováno 29.3.2015

Tahle babička je naprosto včestranná :o)

Motorka koupena od BULLK (Poděbrady) - Prodejce byl s prominutím vůl a o motorkách věděl ,,kulový" . Jsem rád, že je mašina v lepších rukou :-D Každopádně dost skrytých vad, ale vše se dalo dokupy ;-)

Honda CBR 954RR Fireblade: Čeští prodejci prodávají samý šmejd vydávajíc se za TOP stav...žádnou dobrou jsem nesehnal...to samé platí i o 929, ale tahle to vyhrála :o)

První dojmy - První dojmy byli perfektní. Babča táhla pěkně za plynem a velmi mě překvapil naprosto lineární průběh výkonu. Na dálnici ji došel dech až ve 260ti a pak už se jen pomalu šplhala do cca 272 - zatím ;o)

26.2.2014
Jelikož mám splněný sen brutální nadupané mašiny v podobě Kawasaki ZX10-R 2004 (a ta už se vozí jen na okruhu), chtěl jsem si pořídit mašinku na blbnutí, cestování, výlety s přítelkyní...do práce a zpět a prostě tak nějak něco všestranného - a tahle překrásná baculatá prdelka byla jasnou volbou.
Už na cestě po dálnici mě velmi mile překvapila, jak táhne za plynem (,,podle vyprávění různých lidí, jejichž kamarádi měli kamarády a jejich kamarádi 929 měli vyprávěli, že to je nudná slaboučká babka") , jaký má obrovský podsedadlový prostor a jaký mám prostor já pro sebe (184 cm,90 kg). Je krásná, macatá a na svůj věk má moc krásné detaily. Těším se na horké letní dny, až nazuji pořádné pneu a projedeme pár ostřejších zatáček
V pátek sundám kapoty a olejovou vanu a mrkneme se, jak vypadá ,,pod sukní". Doufám, že stejně dobře, jako na venek.
Určitě se vymění olej, olejový filtr, pneu, řetězová sada (možná až začátkem sezony)
Pořídí se tlumič řízení a ukazatel zařazené rychlosti
Dále budu muset pořešit brzdy, jelikože předek i zadek stojí za dvě věci.
Předek - destičky, pancéřové hadice, nová kapalina a možná i pumpa a třmeny
Zadek - nové destičky a brzdový kotouč.
Za měsíc,dva napíšu víc

tazz134
tazz134 napsal 13.09.17 v 13:49 10b.

Lixusni;)

RaduzR
RaduzR napsal 25.01.17 v 16:13 10b.

pěkná

Sete
Sete napsal 24.04.16 v 19:39 10b.

Pěkný Fároš

Boblbee
Boblbee napsal 02.03.14 v 10:51

Pekna grafika, vypada moc dobre

Jarky
Jarky napsal 02.03.14 v 09:50 10b.

fakt moc pěkný RRko 10b hodně km bez nehod