Jawa 350/640 (1999)

Vlastník Kafi
Vloženo 26.2.2014
Aktualizováno 26.2.2014

Vloženo: 18.03.2015, Uskutečněno: 07.03.2015, Zhlédnuto: 23x

Tak a víkend je pomalu za námi...znáte to přísloví:,, Neexistuje špatné počasí, existuje jen špatně oblečený motorkář!" ? Tak přesně tímhle jsme se v sobotu se ženou řídili.
Vstáváme cca v 7:40, abychom o hodinu později vázali náš lodní pytel se spacáky a karimatkami na naší milovanou Doris. Oblečeni ve stylu cibule (každý minimálně 3 vrstvy) startujeme ladným pohybem kyje pana Janečka naší milovanou Jawičku a v 9:20 vyjíždíme od Zbraslavské benzínky za stálého mrholení vstříc příznivé teplotě 3-4st Celsia.
Pršet přestává až v Kutné Hoře, kde u Kauflandu dáváme eskymáckou pauzu - prostě ruce byly dost zmrzlé, ono v kilu je na ně už trochu zima. Kupujeme dárek pro babičku, která nás čeká na oběd a sklízíme nechápající pohledy domorodců. Cca v 11:15 utichá hlas Doris před garáží u babičky v Přelouči a jdeme na dvě hodinky do tepla. Naše jazýčky si pochutnávají na výtečném obědě a ruce pomalu rozmrzají.
V jednu už ale opět drtíme km směr Hradec, kde nakupujeme ženě nové moto oblečení, aby to na ní konečně nevyselo. Docela k pokukání, že na mého skřítka měli jedinou bundu - děckou Emotikona grin Opět začíná chcát, jenže počasí není našim pánem a tak s úsměvy na rtech pokračujeme do Lázně Bohdaneč, kde se dneska bude píít!
Jsme za exoty, do klubovny Hardcore 83 přijíždíme jako jediní na motorce a ani kolemjdoucí během cesty nemají pochopení. Jenže nás to těší! Nejsme motorkáři z leknutí, my máme Jawu v srdci Emotikona smile Asi o půl páté se konečně převlíkáme do civilu. Dost to trvá, jen pro představu, ráno byly 3-4st. V poledne 6st a odpoledne už zase jen 5st. Abych nezmrzl, jel jsem v punčocháčích, teplákách, kevlarkách, moiře, mikině, zimní bundě Emotikona smile Moje milovaná žena na tom byla stejně. Večer byla super pařba, ale ráno bylo krušné Emotikona smile
Dneska jsme vyráželi trochu později, asi kolem půl jedenácté. Na teploměru opět krásné 4st. Vzali jsme to přes Poděbrady. Po cestě se stavili na tradiční patníkovou snídani u obchodu a pro benzín, kde dokonce měli lahvičku s olejem ve verzi pro skřítky, že lásko?
Poděbrady mě zklamali, došla jim Poděbradka, tak jen procházka a pak už přesun domů. Dojeli jsme asi v 1hod odpoledne a totálně grogy, protože jsem spal asi 5hodin.
Víkend stál za to, lituji každého kdo je otrokem počasí a nechá si od něj určovat kdy bude jezdit. Kašlete na to, sedněte a jeďte, není nic krásnějšího.
Jinak obdivuji mojí ženu, protože si sem moc dobře vědom, že jiná by semnou nevydržela. Neřekla ani půl slova, když byla zima a pršelo a stále se usmívala. Přál bych každému takovou přítelkyni
Tak dost keců, do sedla, řidítka do ruky a jedem!!:)
PS: Ty doutníky sou asi pro mě vážně lepší než dvoubuřty...

Text byl převzatý z mé FB stránky S Jawou v srdci ... kdo chce sledovat více dění o mě a mé Jawičce, nechť sleduje tam :)

penal1 (24) napsal 19.03.2015 v 22:07

jojo...vím o čem mluvíš...minulej víkend jsem dělal suda u lesa a z 50ti lidí jsem tam byl na motce jen já a čmoud...ted plánuju moto-nocleh v doupovských horách...přidáte se s polovičkou???...

• Video Jawa 125 Travel do Skotska!

Konečně jsem dodělal slíbené video z cesty na Jawa 125 Travel do Skotska! :) Budu rád za Vaše komentáře :-DD Jinak kdo by chtěl vidět přednášku, tak budu 25.9.2015 od 21:30 přednášet na 10. setkání příznivců magazínu

Vloženo: 19.09.2015
    Uskutečněno: 19.09.2015
  • Rozhovor o cestě do Skotska na Jawa 125 Travel

Tak konečně plním slib - cestopis o naší cestě do Skotska na Jawa 125 Travel... Pokud si chcete poslechnout co nás s přítelkyní na cestě do sever potkalo, tak Aleš dnes vypustil slíbený rozhovor :) Poslechni zde: Jawa

Vloženo: 09.08.2015
    Uskutečněno: 09.08.2015
  • Výprava bez kiltu Den finální - 1. zpráva po návratu

Přátelé, kamarádi a náhodní kolemjdoucí, jsme v pořádku zpátky!!! Ještě v sobotu jsme byli 1600km od domova a dnes se vyspíme v pohodlí postele Emotikona smile Výlet stál za to, jsme živí a zdraví! Zážitků bylo a je spou

Vloženo: 16.06.2015
    Uskutečněno: 16.06.2015