ČZ 125/476 (1975)

Vloženo 25.2.2014
Aktualizováno 20.7.2023

Konečně kloudné ride

Vloženo: 02.05.2014, Uskutečněno: 02.05.2014, Zhlédnuto: 13x

Tak po různých popojížďkách (stk,na pořádné seřízení zapalování,krátké zkušebky)konečně výletní den.
Najeto cca 65km,počasí vyšlo a jen 1 drobná závada.Ošoupalo se bříško na novém kladívku zapalování a tím pádem zmizel odtrh.
A dojmy?Motor a řazení ok,vidle dobrý,zadní pružiny na mou váhu moc tuhý(další zimu zrenovuju tlumiče z 487 co mám na půdě(štelovatelný předpětí)posez v pohodě ale uvidím až při delší jízdě v kuse(100km a víc),prej bojí prdel.A že je to vybrátor?Proti dieselové zahradní fréze je to samet(i když ruce teda trochu brněj)
V kopcích prokluzuje spojka,tak jsem tahal rozumy a prý slabé plechy mezi lamelama nebo unavené přítlačné pružiny.Tak jsem večer na zkoušku přidal podložky a uvidím.Pokud ok,tak pružiny nové.(Lamely jsou nové).

• Zimní dodělávky

Zase zkurvený dlouhý vánoční svátky,takže hurá dělat v obýváku bordel.V loni jsem elektriku jen zprovozňoval,což byla chyba.Párkrát decentně zazlobila,takže teď následovalo kompletní vytrhání kabeláže a natahat nově.Diví

Typ: Oprava
    Vloženo: 11.09.2015
    Uskutečněno: 31.12.2014
  • Moje první motodovolená

15-21.9 2014 Po naježdění dalších cca 700km(laborace s tacháčema)a koupení brašen louis 2*15l(faktory-cena,velikost vůči motce)a hlídání předpovědi počasí narychlo vzatá dovolená z práce a vyražení. Plán Vranov,Lipno

Typ: Dovolená
    Vloženo: 24.09.2014
    Uskutečněno: 24.09.2014
  • Menší výlet

23-25.5. Po dalších drobných opravách a dolaďování jsem zbalil pár cajků a vyrazil na víkend za kámošem a příbuzenstvem.Počasí jako zázrakem vyšlo,tak jsem si parádně užíval a učil se projíždět zatáčky(poslední moto si

Vloženo: 29.05.2014
    Uskutečněno: 23.05.2014