Kawasaki VN 800 (1999)

Vlastník ckarlik
Vloženo 24.2.2014
Aktualizováno 5.4.2016

Láska na první pohled, Kawasaki VN800

Suzuki VZ 800 Marauder: VNko je lepší :)
Honda VT 750C Shadow: Zde to bylo těžké rozhodnutí, ale jak jsem psal, Kawasaki - láska na první pohled

První dojmy - Na motorce jsem neseděl min. 10 let a nejslinější kdy jsem co řídil byla Jawa 350. Proto mám z tého motorky velký respekt, ale po první jízdě mě velice mile překvapila. Motorka se velice dobře řídí, ale přeci jenom se mám po té době ještě co učit (ovšem to bych měl u každé motorky)

Doplňky na motorce - Osobně jsem si namontoval padací rám. Jako další má opěrku, boční brašny...

Stroj jsem si vybral, protože mi byl doporučen jako vhodný do začátků. Na větší rozespisování bohužel ještě nemám dostatek zkušeností, ale průběžně je sem budu psát.

ckarlik
ckarlik napsal 05.04.16 v 10:59

Tak po nějaké době přidám konečně update. S motorkou jsem zatím velice spokojen. Moc toho tedy za rok nenajezdím, ale když už vyjedu, tak si to maximálně užívám. Žádný problém jsem neměl. Co se týče údržby, tak akorát ty klasický věci: výměna kapalin, oleje, svíček. Po zimě vždy chytne tak max. na 3. otočení, pak už krásně na poprvé. Fakt pohodička :)
Přikládám updatované foto

žižala.
žižala. napsal 03.03.14 v 13:24 10b.

Supr stroj.

dogina
dogina napsal 02.03.14 v 22:42

nevím jestli je VN lepší než maroušek ale každopádně je moc hezké hodně štěstíčka a zábavy

mr.Sysley
mr.Sysley napsal 27.02.14 v 21:06 10b.

Krasavice.Pohodu na cestách a šťastný návraty.

Boža
Boža napsal 26.02.14 v 17:46 10b.

Prostě pěkné moto tak vždy v pohodě za 10 bodů