Kawasaki ZX-9R Ninja (2002)

Vlastník Zápo
Vloženo 23.2.2014
Aktualizováno 23.2.2014

Super mrcha co naučí, ale moc neodpouští.

První dojmy - Rychlá, svižná a dá se na ní dobře cestovat.

Doplňky na motorce -

Tadle holka, byla moje první velká mašina. Sen každého kluka či puberťáka. Přijít do garáže a nahodit pořádnou mašinu a poslouchat jak si přede. Motorku jsem dostal od táty jako dárek. Háček byl v tom že nebyla celá ale jen rozebraná kostra s motorem koly bez kapot. Takže jsem ani vlastne neveděl jak vypadá, když je celá.
Dostal jsem chut si ji udělat podle mého, a tak vznikl můj první projek, který jsem nazval KAMIKAZE, stejně jako mou motorku. Dával jsem ji pomalu dohromady až nakonec se zní stala, krásná mašina. S mašinou jsem zvládnul hodně kilometrů, bez jediného problému a to i po ose Isle of Man a sním TT 2013. Neskutečný zážitek. Na mašinu nemám ani jeden záporný bod, protože jsem sní byl naprosto spokojený. Přejít ze 125 na 900 u někoho vyvolávalo menší obavy, strašili mě. Ale myslím, že přesně sedla podle mého gusta s i když bylo pár menších pádu při seznamování, tak jsem lepší mašinu na začátek nemohl mít. Už jsem ji prodal, protože jsem zjistil, že mě baví blbnout a tak jsem pořídil Kawasaki 636.