Honda VFR 800 (2001)

Vlastník Carel
Vloženo 22.2.2014
Aktualizováno 19.12.2019

Tak jsem se stal,snad na dlouho,šťastným majitelem plastového motocyklu z dílny pana Soičira (?????) Má zatím pár much který budou chtít vychytat,ale snad bude sloužit.Namotáno podle budíku 42 200 (možná ) Nejspíš ně

Yamaha FZS 600 Fazer: Nějak mě nenadchnul.Případný prodej by vzhledem k počtu inzerátu mohl bejt problém.Neni to tak pěkný :-D

První dojmy - První stovka kilometrů proběhla cestou od prodejce.Horší den jsem si vybrat nemohl.Zima,tma,déšť,bez povinné výbavy,bez zelené karty s gumou z který lezou dráty.Hodně opatrně s plynem,i přes to mnoho metrů v hrabačkách :-D Motor vysoce návyková věc:-)

Doplňky na motorce - Držák kufrů (domácí výroba), hrazda na GPS u řidítek (domácí výroba)

Chtěl jsem něco +- bezúdržbovýho,co dokáže jezdit za dobře.Z článků a všeho možnýho mi VeFRo přišlo jako vcelku všestranná motorka co se dokáže kochat krajinou, ale když se rozmotá tak dokáže jet hodně svižně.

Update Květen 2014:
Tak mam jakštakš poservisováno (kapaliny,seřízení ventilů,výměna vrchních těsnění+gufera na ventilech,svíčky,gumy,spojkový pružiny a můžu začít s doplňkama.Takže :
Kufr už jsem koupil. Kopii GIVI nějakých 48l (bandaska jak bejk :) ) držák mi vyrábí kámoš,až bude dam fotku ;) Když se kouknu hodně do budoucna,tak možná půjdou i boční.
Sedlo. Aktuálně toho najezdim dost ve dvou.Klouzavej potah v kombu s nešťastnym sklonem mam spolujezdkyni dost na sobě.Lehká úprava sklonu + lepší a hezčí potah bude jasná volba.
Proužky na kola Proč? Protože se mi to líbí
Plexi. Výhledově,až budou nějaký kačky navíc, chci double-bubble plexi, originál mi posílá vítr přímo pod helmu, snad se to zlepší.Zatim ty prachy radši pošlu do nádrže
Polepy až se budu hodně nudit (asi počkam na zimu) chci obnovit polepy.Jelikoš motorka nejspíš ležela, nějaký samolepky nejsou.Třeba do tý doby vymyslim nějaký "svoje"

Možná že ještě vyhřívaný hefty (na XJ se mi párkrát hodily) ale to už jsou fakt pičovinky ;)

Za fotky díky Klenoťákovi

Tak první sezóna s VFR
Sezóna 2014 - 9316 km
Sezóna 2015 - 6080 km (nic moc)
Sezóna 2016 - 1777 km (tvl,to to vedu :-o )

alty46
alty46 napsal 03.03.15 v 15:31 10b.

shadepirat
shadepirat napsal 22.09.14 v 22:37 10b.

Nejkrásnější motorka na světě

Lubos92 napsal 20.03.14 v 14:42

Pěkná .

HITmaker
HITmaker napsal 14.03.14 v 12:11

Čtyři hrnce do Vé, to je symfonie a závislost. Ti přeju hodně šťastných kilometrů