Yamaha YBR 125 (2008)

Vlastník martinmosna22
Vloženo 16.2.2014
Aktualizováno 16.8.2014

Na 125-tku vypada dobře , směšná spotřeba ale zaleži na stylu jízdy :D , elektrické vstřikováni mikuni , elektrický startér ale i nožní , vyborná na začátky s ježděním na motorce , celkem lehká , dobře se ovládá

Honda XL 125V Varadero: důvod neuveden
Honda XR 125 L: důvod neuveden

První dojmy - Prní dojem byl krásný..je to živé a zdálo se mi že jede líp jak jawa 350.I ve dvou do kopce jela krásně... nebylo to skoro znát že za mnou někdo je...Po výměně svíčk bla ješte živejší a to tak že se skoro sama zvedala na zadní kolo... Zkrátka první dojm nabívali krasnch pocitů

Motorku bych doporučil pro - Určitě bych toto moto doporučil začínajícím motorkářum..

Doplňky na motorce - Zavaží v řídítkách,proužk na kolech,Led blinkr od yamahay z polykarbonátu,kovové ozdobné čepičky na ventlky

Tento stroj byl krásný..Je to naháč a připomíalo mi to jawu 350 na které sme jezdil pred ybr.
Motocikl rozhodně jede skvěle na to že to je 125ka tak je to živé a spotřeba tak pekná.Musím pochválit rušič jiskry.. několikrát sem se málem rzjel se stojanem.Na silnici se motorka chová skvěle.. ale na blátě to vubec nejde řídit.brzd a podvozek odpovída ceně.Rozhodne koupi ybr nelituji.