Motorro Clea 50 (2009)

Vlastník serifhyll
Vloženo 16.2.2014
Aktualizováno 13.3.2014

som druhy majitel mam toto skutra rok zatial spokojni ,bez prblemovy skutrik zhanam este nejake polepi a budem spokojny

První dojmy - kupil som novu bateriu ,olej len pre istotu mala spotreba vsetko funguje ako ma nabehane na tachometry 2060km stoho ja asi 500km starovanie v pohode na prvy raz

hladal som nejakeho lacneho skutra na bazosi a podarilo sa nam najst tohto dobra cena 200eur ma papiere stk do 2017 tak nebolo ocom na rychlost 55km v pohode na rovine z mierneho kopca aj 70km apotom si tuto rychlost drzi ulozny priestor optymalny na mensie nakupy

10.3 2014 som vymenil valceky vo variatore za5,3g skuter ozil a co ma potesilo zvisila sa rychlost na 62az65km/h

halpa
halpa napsal 13.08.23 v 09:31

ahojj
mrosim vás jdou sehnat někde na netu plastové díly? plast u nosiče ,proste jako oplastení

serifhyll
serifhyll napsal 04.10.14 v 15:47

Ahoj happy skusal som rozne valceky aj ja som menil kontrastnu pruzinu musis skusat a ladit nakoniec som kupil 72 kit teraz po zabehu to ide 65km uplne v pohode samozrejme ide aj rychlejsie ale neprehanam to lebo potom je to poznat aj na spotrebe

Happy-Gilmore
Happy-Gilmore napsal 07.08.14 v 08:10

Ahoj, konečně jsem našel někoho, kdo má stejný skutr jako já Mám ho asi půl roku a jsem s ním spokojen. Chtěl jsem se tě zeptat, zda-li ty válečky 5,3 g si prostě koupil jako první a hned si je tam dal a nebo jsi to nějakou zkoušel, které jsou lepší? Já tam mám zatím 6g, vyměněná kontrastní pružina a tvrdší pružinky na spojce. Už to jede o dost lépe, ale chtělo by to ještě poladit

serifhyll
serifhyll napsal 30.07.14 v 18:06

Ahojte tak som kupil 72 kit takze mam ju znova v zabehu je to poznat oproti 50ccm 50km to ide napol plynu viacej to radsej neskusam pokial to nezabehnem je to poznat hlavne v kopcoch jedna radost nevyhoda vysia spotreba

Martin_SV
Martin_SV napsal 07.04.14 v 21:51

Konecne ma nekdo stejneho skutra jako ja Je to moc dobry skutrik