Honda CBR 1100XX Blackbird (1996)

Vlastník Joshua.VFR
Vloženo 15.2.2014
Aktualizováno 12.1.2016

Vloženo: 05.05.2022, Uskutečněno: 30.04.2022, Stav tachometru: 85895 km, Zhlédnuto: 32x

Propadlá technická, začátek sezóny, v pondělí chcete na mašině do práce, kvůli houstnoucí dopravě plechovkou díky plánované opravě Baranďáku a ejhle, v pátek Googlíte, kde by vás mohli o víkendu vzít na objednání v Praze, Kladně a blízkém okolí a NIC. No dovolenou si kvůli STK a otevírací době PO-PÁ brát nehodlám. Nakonec nacházím STK Mělník u kruháče s ČS Shell. V sobotu ráno v 8:00 volám, abych se objednal. (Otevřeno od 08:00 do 16:00 hod.) Komunikace O.K. jen pán se diví, proč tak z daleka. Volný termín mají v 14:00 hod. za 600,- Kč. Beru a pokládám telefon. Nebudu to zdržovat, přijel jsem na Shellku a měl hodinu čas. Zjistil jsem, že mám propadlou moto lékárničku, tak jsem začal zjišťovat, kde ji na Mělníce koupím, ať na STK zbytečně neprudí. Sehnal jsem autolékárnu za 149,- Kč v EVA Supermarketu u ČS Benzina. Nakonec jsem se dozvěděl, že může být i ta moje prošlá, nějaká další novela zákona či co, tak mám teď pod sedlem rovnou 2, no bóže. Ještě že má Black pod sedlem tolik místa Blekouš prošel STK bez ztráty kytičky jako obvykle, milá obsluha, vše běželo jako po másle. Za 10 min. jsem byl hotovej i s papírama. Tak teď zase klid na 4 roky do 26. 4. 2026! P.S.: jo a perlička na závěr, kluci v hospodě večer na čarodkách říkali, proč jsem jel až do Mělníka, když STK Nové Strašecí má také v SO otevřeno, dokonce od 7:00 do 12:00 hod. Po bitvě je každej generál, ale mě to nevadí, protože jak se TO říká "Cesta je Cíl" a aspoň jsem vyjel ten starej benzín po zimě a měl v helmě zase po dlouhé době rohlík od ucha k uchu!

V_i_c_i (15) napsal 06.05.2022 v 13:07

Já jezdím na STK Vlašim. Taky lze objednat na čas, taky mají otevřeno i v sobotu a hlavně nehledají záminku proč by člověk neměl projít....
Mě to letos čeká celý vozový park....ale nejhorší jsou zase ty novoty s veterány, nové fotky atd.

• Podzimní sraz MaXXimum.cz Rapotín "Moto Penzion U Řízků

V pátek dovolená, tak hurá do sedla BB a v 9:24 odlet ze Lhoty u Kladna směr Rapotín okres Šumperk (na budíku 88743km ujeto +44 km od posledního tankování do plna). Cestou tankováno 2x. Poprvé, když začalo svítit hladové/cestovani/?act=poi&did=3858

Typ: Sraz
    Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 15.09.2023
    POI: Moto Penzi
  • rozbalení & montáž doplňků zn. Quad Lock

Montáž Quad Lock Tlumiče vibrací & Voděodolné bezdrátové dobíjecí hlavice proběhla během pár minut bez potíží, pouze za použití přiloženého imbus klíče. Trochu jsem se pral následně s tím telefon z držáku sundat, celá be/cestovani/?act=poi&did=3858

Vloženo: 07.09.2023
    Uskutečněno: 05.09.2023
  • moto doplňky zn. Quad Lock

Již nějakou tu dobu používám na BB jako držák telefonu řešení od firmy Quad Lock v kombinaci s uchycením přes zn. RAM Mounts do krku řízení. *Novinkou pro motorky jsou u Quad Locku teď dva produkty a to: 1.) 469,/cestovani/?act=poi&did=3847

Typ: Koupě
    Vloženo: 04.09.2023