Honda CBR 1100XX Blackbird (1996)

Vlastník Joshua.VFR
Vloženo 15.2.2014
Aktualizováno 12.1.2016

Vloženo: 23.05.2019, Uskutečněno: 23.05.2019, Stav tachometru: 82938 km, Zhlédnuto: 33x

Dnes ráno jsem na motorce přijel před Magistrát Kladno, kde se nachází Registr vozidel. Zaparkoval, odmontoval SPZ a s velkým TP se vydal do budovy k automatu pro pořadové číslo. Podotýkám že jsem to risknul bez předchozí on-line rezervace / objednání na webu a přesto jsem byl asi 6 na řadě, což mi přišlo super. Takže žádné dlouhé čekání a už jsem byl u přepážky. Předložil jsem své pořadové číslo + 2x SPZ (Honda CBR 1100 XX + Honda VFR 400R) + 2x velký TP + OP. Paní se mě zeptala, zda-li mám 2x pořadový lístek, když chci 2x SPZ. Odvětil jsem že nemám, že se omlouvám, netušil jsem, že je to nutné. Druhá otázka paní za okénkem byla, zda-li mám vyplněný 2x formulář. Odvětil jsem že ne a byl rovnou poslán do ... INFORMACÍ naproti, kde jsem si formulář vyžádal a nechal ukázat, KDE a CO vyplnit. Vrátil jsem se zpět k okénku, kde mezitím paní horkovzduškou sundávala staré nálepky a vylepovala nové. Vyplnil a podepsal jsem nejdříve jeden a následně druhý formulář, aby paní za okénkem mohla mezitím zpracovat ten první. Poté jsem byl požádán o chvilku strpení, než paní provedla zápis se změnou údajů o prodloužení STK do obou velkých TP a do systému registru vozidel v PC a ani né za 5 min. bylo hotovo. Vyzvedl jsem si zpět 2x SPZ + 2x velkýTP + OP a vyrazil k motocyklu. Přidělat zpět značku, druhou s doklady jsem strčil do báglu a vyrazil k domovu.

Kontrolní nálepka na registrační značku motocyklu vylepena.
Platnost STK do 23.3.2022

Pro úplnost přidávám i informaci z webu viz. text uvedený včetně zdroje níže:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nálepka o STK je určena zejména pro policisty při silničních kontrolách, kteří by měli vědět, že zákon lhůty prodloužil. I pokud úřad nevydá motorkáři novou, platí stále ta původní, a to o dva roky déle. Tak to vyplývá i ze sdělení ředitele Odboru provozu silničních vozidel Ministerstva dopravy ČR Ivana Nováka. Ten totiž všem úřadům sdělil, že motorkáři si sice o prodloužení požádat mohou, ale není to jejich povinnost a STK jim bude platit automaticky o dva roky déle i se starou nálepkou. Motorkáři tak na úřad vůbec chodit nemusejí .
„Pro provozovatele je dána možnost požádat na obecním úřadu obce s rozšířenou působností o vylepení kontrolní nálepky a provedení zápisu do technického průkazu silničního vozidla. Pokud provozovatel o tento úkon nepožádá, lhůta následující technické prohlídky bude podle novely zákona rovněž prodloužena o 2 roky, a to bez ohledu na údaje vyznačené na kontrolní nálepce a v technickém průkazu silničního vozidla,“ sdělil Novák.

Pozor v cizině
Přesto, že platná je i „prošlá“ známka o STK, motorkáři si stejně chtějí na úřadech vyzvedávat nové s prodlouženou lhůtou. Zatímco českému policistovi jsou ještě schopni myšlení tuzemských úředníků a zákonodárců vysvětlit, v zahraničí by s největší pravděpodobností neuspěli.
Zdroj: https://karvinsky.d...nemusi-20190114.html
------------------------------------------------------------------

• Podzimní sraz MaXXimum.cz Rapotín "Moto Penzion U Řízků

V pátek dovolená, tak hurá do sedla BB a v 9:24 odlet ze Lhoty u Kladna směr Rapotín okres Šumperk (na budíku 88743km ujeto +44 km od posledního tankování do plna). Cestou tankováno 2x. Poprvé, když začalo svítit hladové/cestovani/?act=poi&did=3858

Typ: Sraz
    Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 15.09.2023
    POI: Moto Penzi
  • rozbalení & montáž doplňků zn. Quad Lock

Montáž Quad Lock Tlumiče vibrací & Voděodolné bezdrátové dobíjecí hlavice proběhla během pár minut bez potíží, pouze za použití přiloženého imbus klíče. Trochu jsem se pral následně s tím telefon z držáku sundat, celá be/cestovani/?act=poi&did=3858

Vloženo: 07.09.2023
    Uskutečněno: 05.09.2023
  • moto doplňky zn. Quad Lock

Již nějakou tu dobu používám na BB jako držák telefonu řešení od firmy Quad Lock v kombinaci s uchycením přes zn. RAM Mounts do krku řízení. *Novinkou pro motorky jsou u Quad Locku teď dva produkty a to: 1.) 469,/cestovani/?act=poi&did=3847

Typ: Koupě
    Vloženo: 04.09.2023