Honda PCX 125 (2013)

Vlastník flundr
Vloženo 15.2.2014
Aktualizováno 15.2.2014

Výborná hračka do města se skvělou spotřebou a ovládáním

Motorka koupena od harnessbiker (Praha 10-Uhříněves)

Piaggio Fly 125: Honda je Honda :)

První dojmy - První jízda byla v chumelenici přes celou Prahu, takže dost špatný :D

Motorku bych doporučil pro - Všem, kteří chtějí rychlou spojku do města, do práce

Doplňky na motorce - žádné

Hondu sem vybral pro svou spolehlivost dle ostatních recenzí, jelikož PCX je prověřený skútr. Libí se mi tichý chod motoru, který nikoho po nastartování v klidný ulici neotravuje. Podvozek je poměrně tuhý, ale zato dobře sedí. Motorka má dle mě dva slabé body. První je divně tvarované sedlo, které mi nepřijde nijak zvlášť pohodlné. Naopak výstupek, který většina lidí haní se mi moc líbí, protože se o něj krásně můžu opřít kostrčí. Druhá věc co se mi moc nelíbí je středový tunel, ale s tím můžu žít.
Z PCX sem celkově nadšen, nepřijde mi, že by ji chyběl výkon, pokud se bavíme o městě. Vzhledem k větru je pro mě pohodová rychlost mezi 70-80 km/h.
PCX má skvělou velikost, propletu se téměř každou kolonou (pokud nepotkám dva busy vedle sebe :) ) Motorka svítí na výbornou. Systém vypínaní motoru nepoužívám, nějak prostě nevěřím, že to dělá motoru dobře a zas tak velkou úsporu paliva to nepřinese. Radši koukám dostatečně dopředu abych nejezdil brzda plyn a jde to :)
Cestovat neplánuju, ale kdoví, co se v budoucnu naskytne

flundr
flundr napsal 24.03.14 v 14:20

skywalker.L
skywalker.L napsal 15.02.14 v 11:50 10b.

Pěknej stroj, ať ti slouží!