Ducati ST4 (2002)

Vlastník Snackman
Vloženo 13.2.2014
Aktualizováno 18.4.2014

Prostě Ducati...krásná,červená Dukna :)

První dojmy - -Do ruky padla okamžitě -Pohodlná -Výbo rné brzdy -Trochu hřeje "do koulí" :)

Motorku bych doporučil pro - Určitě bych nedoporučoval začátečníkům. Ortéza na zápěstí zaručena :) Jinak doporučuji všem,kteří si chtějí jízdu užít od rozjezdu až po chcípnutí motoru.

Doplňky na motorce - Pouze výměna originál blinkrů za malé,čiré

-vždy jsem si jí přál
-pro mě ideální sportovní cesťák
-zatím cca 50 tis.km bez jediné závady
-podle dojmů "baťůžku" pohodlná i pro ní
-v nízkých otáčkách si nelibuje a protestuje,ale nad 3500ot. už je to radost nevídaná :)
-není to žádná nadzvuková pila,ale mě naprosto vyhovuje

Po Fazerovi a Banditovi jsem stále snil o motorce,která "má koule". Takže nic jiného než Ducati to logicky být nemohlo. Vyhlédl jsem si jí přes inzerát v motobazaru a férové jednání bývalého majitele mě přesvědčilo,že se pro ní přes půl republiky vydám.
Bylo mi sděleno,že udělat rozvody bude nutnost,řetězovka je také out a zadní guma je jen na dojetí...takže do startu slušný základ :)

Sezónu jsem tedy dojezdil na Banditovi a v garáži se ve volném čase makalo na "došroubkurozebrané" Dukně.
Každý by si to pozdější skládání dokupy měl zažít,protože když už je vše hotovo a prvně to nadlábnete,je to fakt slast.
Vše jsem zachoval originální,jen zadní blinkry byly vyměněny za malé,čiré.
Možná dosadím ještě laďáček,ale ten mě netlačí,protože i zvuk těch sériových výfuků není špatný.

Jízda na ní je uplně o něčem jiném než na Japkách.
Celou dobu o ní člověk ví a respektuje to,že jede na opravdovém kusu motorky,která neodpustí nic.
Poctivé kladivo,ryk motoru ve vysokých točkách,záběr pěkně od spoda...to je přesně o těch koulích,které jsem od motorky chtěl.

sssebik
sssebik napsal 16.06.19 v 21:03

Ahoj poprosím tě o radu mám st4 ku cca 14 dní a nejde mi sahara,zjistil jsem to včera kde bych našel čidlo které jí spíná díky,popřípadě moc ocením jakoukoliv radu jak na to díky

Normik
Normik napsal 14.12.16 v 15:35 10b.

Tchmelda
Tchmelda napsal 13.09.15 v 21:00 10b.

Souhlasím s tím vše originál. ...lítej nízko kámo

LosDucatos
LosDucatos napsal 13.02.14 v 17:28

Krásná mašina, tak ať slouží