Kawasaki KLE 500 (2001)

Vlastník roko1217
Vloženo 9.2.2014
Aktualizováno 10.2.2014

Řekl bych že Klečko je povedenej stroj. Za málo peněz hodně muziky.

Aprilia Pegaso 650: Vzledově se mi moc nelíbila.Je to jednoválec a hodně z nich má v papírech 36 KW tudíž s A2 co mám na to jezdit nesmím.
BMW F 650 GS: Je to jednoválec ale hlavně ceny se pohybovali nad můj finační strop co jsem byl ochoten za motorku dát.
Cagiva Canyon 600: Odradili mě recenze,špatná dostupnost dílů.Japonec je japonec.
Kawasaki KLX 650: Je to spíše enduro.Jednoválec a na cestování se nehodí.

První dojmy - Klečko jsem si přivezl na pozim roku 2013 pořádně jsem se ze svezl až po novém roce.V únoru jsem najel prvních cca 160 km a zatím spokojenost. Řekl bych že Kle za ty peníze je hodně povedenej stroj má to svoje mouchy ale nic drastyckého.

Doplňky na motorce - Dokoupil jsem cestovní plexy.Dále mám vyhřívané rukojeti,kufr 42l ,zásuvka 12 V,zelené podsvícení motoru :D a už mám také připravené boční brašny.

Od 16 let jsem měl yamahu DT 125 R. Postupem času a po pár dělších výletech do zahraničí mě začalo bavit cestování a bylo jasno příští moto musí být na cestování. Při výběru jsem se svezl na KLX 650,Pegasu 650,TA 650 a na KLE. Když jsem se svezl poprvé na dvouválci byl jsem překvapen kultivovaností motoru. Poté co jsem narazil na inzerát Kle neváhal jsem a vyrazil jsem pro ni. Další věc kterou jsem byl překvapen je využitelný rozsah otáček motoru který začíná cca od 2000 tisíc a nechá se vytočit až přes 10 000tisíc. Výkon motoru je zatím promě dostačující jsem docela chroust a po přestupu z dváci na pulit je sakra znát. Zatím jsem s jízdními vlastnostmi a motorkou takou nadmíru spokojen.Uvidím postupem času až najedu více kilometru v sedle pak budu moc být konkrétnější.

Lubos92
Lubos92 napsal 17.05.14 v 12:47

Pěkná .

Springi
Springi napsal 10.02.14 v 19:14 10b.

Dobrá volba, ať slouží

ottas
ottas napsal 10.02.14 v 18:18

Dobře Ty
Vybral jsi dobře.

Eyky
Eyky napsal 09.02.14 v 17:32 10b.

Vypadá velice elegantně ten tvůj stroj..
Krátkou zimu a ať slouží jenom pro radost..

Pepas01
Pepas01 napsal 09.02.14 v 16:30 10b.

Tenhle model KLE je pěkný , sice jsem KLE neměl ale jezdil jsem na ER-5 což je ten samý motor a nikdy nebyl žádný problém, tak hodně šťastných kilometrů