Kawasaki GPZ 900 (1986)

Vlastník stevan
Vloženo 5.2.2014
Aktualizováno 5.2.2014

koupena pro přestavbu,měla skončit jako náhradní díly..

První dojmy - Vím do čeho jdu už jsem ji kdysi dávno jezdil,ale tohle bude uplně jiné aspon doufám..

Motorku bych doporučil pro - to vážně netuším

Doplňky na motorce - Spoustu věcí je už doma a ty další se budou postupně přidávat

Zastesklo se mi opět po výkoném motocyklu jako jsem dříve jezdil,ale nechtěl jsem skončit v šedi Gsxr,Kawasaki zx10R,R1 a podobně čast těchto strojů jsem již dříve vlastnil a dnes se staly z mého pohledu tuctovými.Kawasaki gpz jistě tuctovou není je to legenda vždyt byla ve výrobě od roku 1984 do 2003!!Pro japonský trh a tam jsem také hledal inspiraci pro svou gpz.V Japonsku je tento stroj kult se spoustou racing dílů.Moje gpz má v základu 84 kw,výměnou za některé motorové díly z ZX10 se toto zvýší na 100kw .Což je jistě zajímavá hodnota ,jenže v japonsku jezdí gpz s motory s ZX 10R ninja a ty disponují 147kw což je už velmi zajímavá hodnota..V plánu k takovéto přestavbě je samozřejmě i změna podvozkových částí aby se to dalo aspon nějak řídit..

Ircos
Ircos napsal 30.12.22 v 01:28

Palec nahoru a 10b. k tomu.

Ircos
Ircos napsal 30.12.22 v 01:27 10b.

a 10b. k tomu.

smartin1
smartin1 napsal 09.02.16 v 17:51 10b.

Nádhera,nádhera,nádhera 10sítka jasná protože víc dát nejde

.Banán.
.Banán. napsal 24.03.15 v 23:46

Držím palce, věřím, že jako vždy dopadne přestavba výborně

bony.m02
bony.m02 napsal 23.11.14 v 09:14 10b.

jak jsem ti psal 10b.,je třeba to dávat do kupy a ukazovat jak vypadá klasika a ne století plastů