Jawa 350/640 (1992)

Vlastník tramp57
Vloženo 4.2.2014
Aktualizováno 3.2.2019

Jak se dá výstižně popsat hromada šrotu ? Chvilku to trvalo, ale v červenci už jedu na druhou STK. /dopadla dle očekávání - samé nuly. Sklidil jsem pochvalu za hezkou Jawku, heč./.

Motorka koupena od soukromé osoby. - Byl rád,že se ji zbavil.

První dojmy - Byl jsem v rozpacích když jsem ji poprvé viděl. Ale láska je láska. Pohlédl jsem do budoucnosti a viděl se na Jawce uhánět s větrem o závod.

Motorku bych doporučil pro - Moto v takovém stavu by si měl koupit jenom člověk co má nervy jak lodní lana, spoustu času a nemálo volných financí. Sentimentální povahy mají Jawu na kochačku. Vhodná na okresní silnice a výlety do přírody, žádné závody na dálnici.

Doplňky na motorce - Doplňky ? Hromada věcí je po smrti !
/Teď je Jawka v původním stavu.Má jen nové sedlo z Trampa, světla Saturnus,imbusy, měkčí ručky, chrániče na ruce jsem v zimě ocenil - později namontuji polokapotáž a přidám kufry. Taky oilmaster, mám jej na Trampíkovi, je to super./
Namontovány držáky na nové boční čemodany. Kapotáž prodám, protože se mi víc líbí naháčik.

Tahle Jawka úpenlivě sténala a volala po opravě, tak jsem ji naložil do dodávky - "JIPky" a vybral se k rodné garáži. / pro neznalé-jednotka intenzivní péče/
Při nakládání mi díly padali z rukou - málem i slzy. JAK MUŽE NEKDO TAKHLE D.J.E.B.T PĚKNÝ STROJ ?
Cestou jsem si říkal: "Cos to proved,chlape? Zbláznil ses? Víš, kolik zabiješ víkendů?, kolik nervů s robů musíš vytrpět?, musíš rozbít prasátko...
Jen slabé vrzání dílu vzadu mě přesvědčovalo, že motka má ještě šanci.
Ach jo, bude to fuška.
/kartr motoru byl totálně zničen, motor namontován jiný, zrepasovaný /

leden 2017 - měl jsem na Jawce motor s jiným číslem podtypu. Abych projel STK - zatím to nevím jak šlo,vlastně vím - všichni se rozplývali nad krásou Kaťuše a nevšímali si detaily, koupil jsem kartry se správným čislem typu i podtypu a právě přehazuji střeva. Už ať je tady jaro !
10.2.2017 - motor je připraven na montáž do Jawky.
12.4.2017 - Jawka je kompletní a připravena na STK
24.4.2017 - další STK za námi - technikovi se tak líbila, že si ji dokonce odfotil. Hihi.
září 2017 - po Trampovi jsem dal Jawku na inzerát. Je skoro po sezoně, možná přezimuje ještě doma. Nevadí. Možná se stane zázrak a moje koleno a rameno se vyléčí...
prosinec 2018 - zázraky se dějí jen v pohádkách. Jawku si odvezl hodný pan Tomáš.
Tak mu přeji mnoho šťastných kilometrů. Fňuk-fňuk

Hery22
Hery22 napsal 11.10.17 v 12:06 10b.

pěkně zrenovovaná jawka

chevyr
chevyr napsal 10.02.17 v 21:24 10b.

hezka

kudrlik
kudrlik napsal 26.01.17 v 13:13 10b.

Pro mne by byla Jawa za trest, ale tady dávám 10 bodů za srdce a bojovnost

Tonnybabett
Tonnybabett napsal 26.01.17 v 11:46 10b.

Moc pěkná renovace, přeji mnoho ujetých km...

Scalio
Scalio napsal 26.01.17 v 07:21 10b.

pěkná práce