PROFIL MOTORKY

Yamaha YZ 85 LW (2000)

Neaktivní Profil uživatele

Vlastník Filčík
Vloženo 31.1.2014
Aktualizováno 31.1.2014
Zobrazeno 1 939x
HODNOCENÍ PROFILU OD 1 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 10

Popis motorky


Moje radost, moje potěšení - Yamaha YZ 85

Více fotografii

Vybíráno z těchto modelů (a proč jsem nekoupil):
Kawasaki KX 85: Prostě Yamaha !!!

První dojmy - Pro motorku jsme jeli někdy v půlce prosince 2011, někam poblíž Vlašimi. Bylo to po dlouhém rozhodování a Já jsme se už neuvěřitelně těšil na novou mašinu. Před tím jsem měl Pitbike 125, takže jsem vůbec netušil jaká Yamaha bude. Když nás pán uvítal a směřoval s námi do garáže a Já ji tam uviděl, tak jsem neměl slov... V té době jsem byl fakt malej a motorka mi byla velká, což byl hned první rozdíl od pitbiku, ale mě se to neuvěřitelně líbilo. Druhý rozdíl byl hned, jak jsem ji nastartoval. Byl to rajský zvuk... Ne jak traktor ( nic proti Pitbiku, je na něm taky sranda) No tak ji děda ještě trochu prohlídl a rozhodli jsem se jí koupit. Moto měla mít udělaný komplet motor, ale vzhled nebyl nic extra... Ale v té chvíli mi to bylo úplně jedno :D. Když se ji zaplatili a vyplázli jsme 16 000 Kč ani chvilku jsem nelitoval. Pán nám pak ještě ukázal, co jsi koupil jako následnici po této Yamaze. Byla to suprová KTM EXC 125, a Já sem si jen tak v duchu říkal: ,, Ta něco takového by mohlo být tak za 2, 3 roky. To by bylo ono''. No a pak jsme ji sundali zadní kolo, přední blatník a už se vezla ve Focusu na chalupu nedaleko Netolic. Byl jsem tak šťastný, že jsem se po dobu celé jízdy nepodíval jinam, než na ni.

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodné pro všechny, co chtějí pořádnou porci zábavy a adrenalinu :D

Doplňky na motorce - Nastříkané plasty, polepy

Recenze

Yamahu jsem si vybral, protože mi nějak spadla do oka, Já nevím proč, ale prostě se mi líbila... :)

Hned na jaře to všechno začalo, sundali jsme ji všechny plasty a shodli se, že si je nastříkáme na modro (před tím byly žluto-bílé, fuj). Potom jsme ji pořádně vyčistili a ještě jednou zkontrolovali. ( Ještě teď si pamatuju, jak jsem škrábal bahno ze spodu motoru, tím malým šroubováčkem :D). Potom co děda suprově nastříkal plasty jsme ji zase smontovali, nalepili polepy a mohlo se začít jezdit.
Když jsem na moto poprvé sedl, nevěděl jsem ,co mě čeká...
Nejdřiv se rozjíždět a pak trochu přidat ( V té době jsem nevěděl, že musím hodně točit, aby to jelo ). No a pak to začlo... Děda mě vzal na pole, kde mi názorně ukázal, že to musím hodně točit a až pak to jede. No a Já byl úplně vyplesklej :D, koukal jsem jak tydýt !!! No a potom plynuli týdny, měsíce, roky a Já jsem se ji naučil ovládat a krotit. Jezdli jsme na chalupě s kamarádem a jeho Kawasaki KX 65.

Byla to supr mašina co mě naučila a někdy i pořádně potrápila... Po dobu co jsem ji měl, tak jsi nemůžu stěžovat, neměl jsem s ní žádný problém, prostě bez problémové moto :) Taky žádný větší pády ( Díky Bože !!! )

Teď už prodaná, tak ať slouží !!! :)Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
bmw3987
bmw3987 napsal 31.01.14 v 14:56 10b.

Více komentářůTOPlist