Honda VF 750C (1985)

Vlastník zbynex666
Vloženo 30.1.2014
Aktualizováno 30.1.2014

Na svůj věk je to docela pěkná motorka.

První dojmy - Motorka jezdí poměrně slušně. Má docela pěkné zrychlení. Nehodí se na delší štreky.

Jízda na motorce je poměrně pohodová, ale na delší cesty je dost nepohodlná. Soudím, že za to může dosti tuhý podvozek. Přední tlumiče mají čtyři polohy nastavení tuhosti, ale rozdíl mezi 1-4 = 0,0 . Díky tomu špatně tlumí malé nerovnosti, dá se říci že je netlumí vůbec a díky tomu se veškeré vibrace přenášejí do řidítek a následně do rukou, což je při delší jízdě hlavně po našich hnusných silnicích poměrně nepříjemné. Posezení na širokém sedadle je příjemné, ale díky tuhosti podvozku na delší cestě je nutno dělat hodně přestávek, jinak to odnese pozadí (dosti nepříjemné). Tou dlouhou cestou je u mě míněno denně 200 Km. Tři dny po sobě. Každý den jedna přestávka na natankování. Třetí den v půli cesty začíná moje pozadí poměrně dosti protestovat, po asi patnácti minutové pauze je pro mě utrpením si na motorku vůbec sednou. Posledních dvacet kilometrů mám občas chuť dojít pěšky. Jediné řešení je dělat více přestávek. Nebo jiný stroj, ale ne každý je při penězích nebo je synáčkem prachatého tatínka. Člověk se prostě musí smířit s tím co má. Jinak musím říct, že na svůj věk mi připadá poměrně hezká a když nejezdím dlouhé štreky tak je na ní příjemné a pohodové svezení.

BaluJarda
BaluJarda napsal 05.03.15 v 17:51 10b.

Hezká Honda ,přeji pohodovou sezonu 2015 a máš to za 10

zbynex666
zbynex666 napsal 12.02.14 v 13:56

Všem moc děkuji !!!

čert129
čert129 napsal 06.02.14 v 18:49

moc pěkná tak ať slouží a hodně šťastných km. 10b.

Poldas
Poldas napsal 06.02.14 v 11:15

Pěkná, ať slouží

Vycho
Vycho napsal 04.02.14 v 10:02 10b.

Krasavice