Kawasaki ER 6F (2006)

Vlastník PetraF
Vloženo 29.1.2014
Aktualizováno 23.7.2015

Skvělá motorka na naučení, pohodlná na cesty.

První dojmy - Ze začátku jsem měla pocit, že je spíše cestovní, ale i na okruhu se s ní jezdí perfektně.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci a pokročilí.

Doplňky na motorce - Padáky, kufr vzadu a po bocích.

Motorka si myslím, že je ideální do začátku. Je silnější, ale ne zase moc, aby se nedala zvládnout. Velmi mě zaujala barvami, spíše jsem znala kawy zelené, černá s červeným rámem je skvělá, objem dostačující, dobře ovladatelná, dá se skvěle naklopit, pro sezení není tak vysoká jako jiné motorky. Nedoporučuju jízdu ve dvou, začíná se pak zvedat předek. Ale možná je to tím, že jsem holka a většinou jsem vezla chlapy . Je skvělá na spotřebu, kolem 3,8 l/100 km. Maximálně jsem s ní jela 180 km/h a v pohodě. Mám ji 3 roky a zatím žádné opravy, nákladný servis, perfektní.
Nedoporučuju motorku do nějakého terénu, spíše je na pěkně upravené cesty, i nějaké zatáčky, dokonce i okruhy zvládá, v městě se taky nepřehřívá. Sportovnější jízda ji moc nesedí. Opravdu pohoda i s trochou adrenalinu, když chci.
Určitě doporučuji, je skvělá.

šup
šup napsal 08.10.14 v 22:44

kawa jede

Lyer
Lyer napsal 29.05.14 v 21:07 10b.

Petrushe
Petrushe napsal 23.02.14 v 19:51 10b.

Paráda , ať to jezdí !

Šoty.
Šoty. napsal 18.02.14 v 13:16 10b.

Super dvojka ERko krasne,ale ta nova suza je nedherna tak at ti obe moto delaj jen a jen radost a mnoho km bez nehod

brzda80
brzda80 napsal 05.02.14 v 21:24 10b.

S tou kapotou ji vidím prvně, fakt pěkná.