Honda GL1000 GoldWing (1979)

Vlastník marekchomle
Vloženo 25.1.2014
Aktualizováno 8.5.2014

První dojmy - S váhou někde okolo 300 kg je hrozná manipulace na místě, ovšem při jízdě toto není vůbec znát a krásně se ovládá. Unikátní barvy. I po 35-ti letech chytá na škrtnutí. Nádherná stará vůně spáleného benzínu dodává na efektu. Když jsem ji poprvé nastartoval ohromil mě zvuk motorky - sousedi mi asi mít v lásce nebudou.

Motorku bych doporučil pro - 30 + :-)

Doplňky na motorce -

Velmi povedená silná a mohutná motorka. Krásný veternán s nádherným zvukem v perfektním stavu. Najeto pouhých 37000 km. Unikátní barvy. I po 35-ti letech chytá na škrtnutí. S váhou někde okolo 300 kg je hrozná manipulace na místě, ovšem při jízdě toto není vůbec znát a krásně se ovládá. Unikátní barvy. I po 35-ti letech chytá na škrtnutí. Nádherná stará vůně spáleného benzínu dodává na efektu. Když jsem ji poprvé nastartoval ohromil mě zvuk motorky - sousedi mi asi mít v lásce nebudou.

jirickoo
jirickoo napsal 07.07.14 v 21:59

Ahoj. Pohrávám si s myšlenkou, že koupím Honda Gold Wing GF 1000 (resp. 1100), jejíž koupě se mi vyskytla za slušnou cenu (na tip moto). V porovnání s ostatními v této modelové řadě je cena dokonce velmi příznivá. Předtím, než se vydám se na ni podívat, docela by mne zajímal Tvůj názor, na co si dát pozor, výhody, nevýhody. Co na ní odchází a zda-li se koupě Gold Wingu vůbec vyplatí. Nejde mi o každodenní ježděni, ale spíše pro zábavu a pohodu. Sám jezdím pomalu a velmi opatrně. Majitel mi po mém dotazu, proč je tak levná, zda tam není nějaký háček, odpověděl, že tam žádný zádrhel není. P.s.: Vzhledem k tomu, že mám rád starší věci, alternativně uvažuji i o Hondě 500 Four...která i na zdejším bazaru je na prodej... díky, jirikoo (jirikoo@yahoo.com)

Dodo7
Dodo7 napsal 09.02.14 v 18:08 10b.

To se jen tak nevidí! za 10.

jikov
jikov napsal 03.02.14 v 10:04 10b.

Krásný stroj,ať ti dělá jen radost.

Vlasťák1973
Vlasťák1973 napsal 01.02.14 v 20:37

Krásná klasika velmi hezká barevná kombinace

Křesťan
Křesťan napsal 01.02.14 v 11:07 10b.

Na tomhle modelu mě nejvíc nadhla ta nakopávačka Parádní stroj!