renocar_unor

Motorro BM 400 Velas (2013)

Vlastník zack
Vloženo 25.1.2014
Aktualizováno 5.7.2014

Cestovní enduro s jednohrncem a obsahem 400ccm

První dojmy - Motor zprvu značně sirový, po pár km se lehce zklidnil.. Řazení v pohodě.. Výkonově slabší, ale na ježdění po městě dostatečný.. O kvalitě zpracování není třeba mluvit, kdy nejde o to, že by to číňani vyloženě odflakli,spíše o jejich možnostech a normách..

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky či jako alternativa ke skútru

Doplňky na motorce - Kufr

S moto jsem najel 800 km a šla...(pryč)..Dlužno podotknout, že jsem ji od začátku nikterak nešetřil. Prvních 200 km jsem ji jel do 100 km/hod.,a poté již skoro stále ,,na dřeň ", kdy to znamenalo vyjížďky po okreskach kolem 70-80km při plné rychlosti (140-150) kde se jen dalo.. Je lehká, pro mladé ideální..Pokud se nic nepo...tak za cenu 60.000,- Kč nová je to fajn alternativa ke skútru...

Fina55
Fina55 napsal 24.03.14 v 01:50

Co myslíš tím "najel jsem 800 km a šla" ? To jako,že si ji dal pryč? Pokud ano,tak proč? Měl jsi nějakou závadu? Co spotřeba? Jak se chovala při rychlostech nad 120 km/h?

zack
zack napsal 25.01.14 v 16:07

Zdar, jasný, že za ty prachy by mohly být rozdílné stroje, ale bez záruky, o to mi šlo.. Zase druhá stránka je, že u japonce by asi nebylo té záruky třeba nicméně tu mašinu již nemám, po 3 měsících šla do světa a já ji ihned vyměnil za současnou Suzanne

vladaobi
vladaobi napsal 25.01.14 v 09:25 8b.

No vzhledově jeto takové onaké a zati prachy bys měl XT660 a nebo Pegaso, ale jeto tvá volba tak at slouží co nejdéle bez problému.